Društvo

Sport

Sport

Lajović u drugom kolu turnira u Rio de Žaneiru

Dušan Lajović se plasirao u osminu finala ATP turnira u Rio de Žaneiru, pošto je u prvom kolu pobedio Danijela Elahija Galana 4:6, 7:6/10:8, 6:1.

Sport

Sport

Damir Mikec i Zorana Arunović najbolji strelci Srbije u 2023. godini

Srpski reprezentativci Damir Mikec i Zorana Arunović proglašeni su danas za najbolje strelce u 2023. godini u izboru Streljačkog saveza Srbije.

Sport

Sport

Crvena Zvezda odbranila Kup Koraća u prepunom ,,Čairu"

Košarkaši Crvene zvezde osvojili su Kup Radivoja Koraća, pošto su u prepunom niškom ,,Čairu", u finalu, posle preokreta, bili bolji od Partizana i trijumfovali sa 85:79.

Sport

Sport

Vaterpolisti Srbije porazom od Grčke završili Svetsko prvenstvo na šestom mestu

Vaterpolisti Srbije zauzeli su šesto mesto na Svetskom prvenstvu pošto ih je Grčka u utakmici za peto mesto  pobedila rezultatom sa 15:11.

Sport

Sport

Vaterpolisti Srbije na OI u grupi B, protiv Australije, Francuske, Mađarske, Japana i Španije

Nakon završetka prvenstva sveta u Dohi, obavljen je žreb za vaterpolo turnir na Olimpijskim igrama u Parizu,.

Sport

Sport

Fudbaleri Partizana ubedljivo pobedili IMT

Fudbaleri Partizana pobedili su IMT rezultatom 5:2 i tako zadržali prvo mesto na tabeli Superlige Srbije posle 21. kola.

Sport

Sport

Vaterpolisti Hrvatske treći put osvojili titulu svetskog prvaka

Vaterpolisti Hrvatske treći put su osvojili titulu svetskog prvaka pošto su danas u finalu Svetskog prvenstva pobedili Italiju posle peteraca rezultatom 15:13.

Sport

Sport

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo pobedili Novi Pazar

Fudbaleri Crvene zvezde ubedljivo su pobedili Novi Pazar rezultatom 3:0 u meču 21. kola Superlige Srbije.