Društvo

Sport

Sport

Đoković: Indijan Vels jedan od najboljih turnira na svetu, radujem se povratku

Najbolji teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da se raduje povratku u Indijan Vels i naveo da je Masters u ovom američkom gradu jedan od najboljih turnira na svetu.

Sport

Sport

Lajović u osmini finala ATP turnira u Akapulku

Srpski teniser Dušan Lajović plasirao se u osminu finala ATP turnira u Akapulku, pošto je jutros u prvom kolu pobedio Meksikanca Rodriga Pačeka Mendeza 6:2, 6:2.

Sport

Sport

Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila Gruziju

Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je Gruziju rezultatom 76:63 u meču drugog kola grupe G kvalfikacija za Evropsko prvenstvo 2025. godine.

Sport

Sport

Đoković nominovan za peto ,,Laureus priznanje" koje se dodeljuje najboljem sportisti sveta

Najbolji teniser sveta Novak Đoković nominovan je za nagradu ,,Laureus" koja se dodeljuje najboljem sportisti sveta, a kojom se do sada okitio čak četiri puta, prenosi RTS.

Sport

Sport

Superliga Srbije: Radnički 1923 bolji od Javora, Napredak ubedljivo savladao Novi Pazar, remi Vojvodine i Spartaka

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca pobedili su u Ivanjici ekipu Javora rezultatom 3:0, u meču 22. kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Odbojkaši Vojvodine 16. put prvak Kupa Srbije

Odbojkaši Vojvodine osvojili su trofej Kupa Srbije, pošto su u finalu u Obrenovcu savladali Mladi Radnik sa 3:1.

Sport

Sport

Srpska atletičarka Milica Gardašević osvojila "Zlatnu ligu"

Srpska atletičarka Milica Gardašević osvojila je "Zlatnu ligu"  2024. godine u skoku udalj, pošto je na finalnom mitingu ovog takmičenja u Madridu zauzela drugo mesto, što joj je bilo dovoljno za pobedu u ukupnom plasmanu.

Sport

Sport

Jokić postigao novi tripl-dabl u pobedi Denvera nad Portlandom

Srpski košarkaš Nikola Jokić ostvario je novi tripl-dabl u pobedi Denvera na gostujućem terenu u Portlandu u prvenstvenoj utakmici NBA lige, rezultatom 127:112.