Društvo

Sport

Sport

Košarkaši Fenerbahčea nakon preokreta pobedili ekipu Partizana

Košarkaši Partizana poraženi su na gostovanju od ekipe Fenerbahčea rezultatom 91:76 u utakmici 20. kola Evrolige.

Sport

Sport

Vaterpolistkinje Srbije pobedile Nemačku u razigravanju za plasman na EP

Vaterpolistkinje Srbije pobedile su u Ajndhovenu selekciju Nemačke sa 12:11, u meču za plasman od devetog do 12. mesta na Evropskom prvenstvu.

Sport

Sport

Đoković odradio prvi trening u Melburnu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković odradio je prvi trening u Melburnu uoči početka prvog grend slem turnira sezone, Australijan opena.

Sport

Sport

Preminuo legendarni nemački fudbaler i selektor Franc Bekenbauer

Franc Bekenbauer, legendarni nemački fudbaler i selektor, preminuo je danas u 79. godini, saopštila je njegova porodica.

Sport

Sport

Ženska vaterpolo reprezentacija Srbije protiv Hrvatske u osmini finala EP

Ženska vaterpolo repezentacija Srbije igraće danas u osmini finala Evropskog prvenstva protiv Hrvatske, a meč je na programu u 16 časova.

Sport

Sport

Đoković započeo 407. nedelju na prvom mestu ATP liste

Srpski teniser Novak Đoković započeo je danas 407. nedelju na prvom mestu ATP liste, čime je nastavio da uvećava sopstveni rekord.

Sport

Sport

Srbija suverena protiv Nemačke za prvo mesto u Grupi C

Vaterpolisti Srbije savladali su Nemačku sa 14:6, u meču drugog kola Grupe C Evropskog prvenstva u Zagrebu. Ovim trijumfom su ,,Delfini" obezbedili prvo mesto u grupi, obzirom da im ostaje još duel sa Maltom.

Sport

Sport

Streljaštvo: Damir Mikec osvojio još jedno zlato na turniru u slovenačkom Trzinu

Srpski reprezentativac u streljaštvu Damir Mikec osvojio je danas zlatnu medalju vazdušnim pištoljem na tradicionalnom turniru u slovenačkom Trzinu, saopštio je SSS.