Društvo

Sport

Sport

Đoković i Đere slobodni na startu, Lajović na Danijela

Najbolji srpski teniser Novak Đoković napad na rekordnu šestu titulu na Mastersu u Indijan Velsu kreće iz drugog kola protiv kvalifikanta, odlučeno je žrebom.

Sport

Sport

Zvezda u Lučanima, Partizan posle derbija čeka Radnički

Utakmicama vanrednog 25. kola danas se nastavlja takmičenje u Super ligi Srbije, sa najvećom pažnjom na duel u Humskoj između fudbalera Partizana i niškog Radničkog.

Sport

Sport

Španovićeva: Nije moglo drugačije nego zlato; Jovančević: Naredni cilj Doha

Najbolja srpska atletičarka Ivana Španović izjavila je večeras da nijednog trenutka nije sumnjala da će na dvoranskom prvenstvu Evrope osvojiti treće uzastopno zlato.

Sport

Sport

Evropsko prvenstvo u rvanju u Novom Sadu počelo i zvanično

Veliki sportski događaj održava se u Novom Sadu i trajaće do nedelje. Iako su kvalifikacione borbe počele još juče, danas je svečano otvoreno Evropsko prvenstvo u rvanju za uzrast do 23 godine.

Sport

Sport

Veliki uspeh KBK-028 i KBK-Zvečan

U Kuršumliji je proteklog vikenda održano prvenstvo Centralne Srbije u disciplini kik lajt na kome su takmičari KBK-028 osvojili 3 zlatne, 3 srebrne i 2 bronzane medalje, a takmičar iz njihovih redova Luka Radević proglašen za najboljeg kadeta prvenstva.

Sport

Sport

ATP: Novi napredak Đerea na 32. mesto, Krajinović van Top 100

Srpski teniser Laslo Đere polufinalom u Sao Paulu nadmašio je najbolji plasman u karijeri i sada je 32, dok je Filip Krajinović ispao iz Top 100.

Sport

Sport

Jovančeviću bronza na EP i nacionalni rekord

Reprezentativac Srbije u atletici Strahinja Jovančević osvojio je bronzanu medalju na dvoranskom Evropskom prvenstvu u Glazgovu, uz nacionalni rekord u skoku u dalj.

Sport

Sport

Ivana Španović osvojila Zlatnu medalju na EP u Glazgovu

Srpska atleričarka Ivana Španović je skokom od 6,99 metara osvojila zlatnu medalju na Evropskom dvoranskom prvenstvu u Glazgovu. Ovo je Ivani treća uzastopna titula u dvorani, a na sjajnom uspehu čestitao joj je Ministar Udovičić.