Društvo

Društvo

Društvo

Nikolić čestitao Štefaneku osvajanje zlatne medalje

Predsednik Srbije Tomislav Nikolić čestitao je večeras osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Riju rvaču Davoru Štefaneku.
Društvo

Društvo

Vučić Štefaneku: Srbija je večeras ponosna na Vas

Premijer Srbije Aleksandar Vučić čestitao je večeras rvaču Davoru Štefaneku osvajanje zlatne medalje na Olimpijskuim igrama u Rio de Žaneiru i poručio da je Srbija ponosna na njega i njegov tim.
Društvo

Društvo

Udovičić čestitao zlato Štefaneku na Igrama u Riju

Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je večeras našem rvaču Davoru Štefaneku osvajanje zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Riju.
Društvo

Društvo

Štefanek osvojio zlatnu medalju za Srbiju

Srpski rvač Davor Štefanek osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u Riju, pošto je večeras u finalu, u kategoriji do 66 kilograma grčko-rimskim stilom, savladao Migrana Arutujnana iz Jermenije.
Društvo

Društvo

Vučić čestitao košarkašicama i Štefaneku

Premijer Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas ženskoj košarkaškoj reprezentaciji Srbije na pobedi protiv Australije u četvrtfinalu Olimpijskih igara i srpskom rvaču Davoru Štefaneku, koji se plasirao u finale Olimpijskog turnira u Riju primetivši da je ranije govorio da će biti "žetva medalja".
Društvo

Društvo

Vaterpolisti Srbije preko Španije u polufinale

Vaterpolo reprezentacija Srbije plasirala se u polufinale Olimpijskih igara u Riju, pošto je danas u četvrtfinalu savladala Španiju 10:7 (3:1, 4:2, 0:2, 3:2).
Društvo

Društvo

Košarkašice srušile Australiju za polufinale!

Košarkašice Srbije plasirale su se u finale olimpijskog turnira pošto su šokirale selekciju Australije sa 73:71.

Društvo

Društvo

Štefanek doneo prvu medalju Srbiji u Riju!

Srpski rvač Davor Štefanek pobedio i plasirao se u finale u kategoriji do 66 kilograma u grčko-rimskom stilu i doneo Srbiji prvu medalju u Riju!