Društvo

Društvo

Društvo

Arunovićevoj veliki Kristalni globus!

Srpska strelkinja Zorana Arunović osvojila je veliki Kristalni globus trijumfom na finalu Svetskog kupa u Minhenu u disciplini vazdušni pištolj.
Društvo

Društvo

Putarina od 1. oktobra - Koliko km, toliko para

Od 1. oktobra biće ukinute takozvane duple putarine na relacijama Niš-Preševo i Beograd-Subotica.
Društvo

Društvo

Mond: Migranti u Srbiji dobro dočekani

Srbija je uglavnom dobro dočekala migrante sa Bliskog istoka i iz Afrike, za razliku od stanovništva centralne Evrope, koje je osetno neprijateljskije raspoloženo, ocenjuje francuski list "Mond".
Društvo

Društvo

Uskoro novih pet miliona pomoći Srbiji od UNHCR-a

Mirjana Milenkovski iz Kancelarije UNHCR-a u Srbiji kaže za RTS da je ova organizacija od početka migrantske krize obezbedila milion evra pomoći Srbiji u nabavci hrane, vode, lekova. Radi se na obezbeđivanju dodatnih pet miliona evra pomoći. Nivo gostoprimstva u Srbiji iznenađujući, ističe Milenkovski.
Društvo

Društvo

Nezaustavljivi Novak preslišao Sepija

Najbolji teniser sveta, Novak Đoković, plasirao se u osminu finala Otvorenog prvenstva SAD, pošto je u trećem kolu savladao Andreasa Sepija sa 3:0 (6:3, 7:5, 7:5). U borbi za četvrtfinale, Đoković će igrati protiv Roberta Bautista, kome je David Gofan predao meč u četvrtom setu.
Društvo

Društvo

Dogodilo se na današnji dan

Danas je subota, 5. septembar, 248. dan 2015. Do kraja godine ima 117 dana.
Društvo

Društvo

Srbija danas protiv Španije na otvaranju EP

Košarkaška reprezentacije Srbije utakmicom protiv Španije danas u Berlinu počinje nastup na prvenstvu Evrope sa ambicijom da osvoji medalju i izbori plasman na Olimpijske igre sledeće godine u Rio de Žaneriru.