Društvo

Sport

Sport

Basketaši: Nastavićemo u istom stilu, već na takmičenju u Parizu

Tim Srbije u basketu 3 na 3 doputovao je u Beograd sa Olimpijskih igara u Tokiju, a osvajačima prve medalje na Igrama priređen je specijalni doček na aerodromu Nikola Tesla. Na konferenciji za medije naši basketaši su zahvalili svima na velikoj podršci koju su imali i istakli očekivanje da su svojim dostignućem motivisali nove generacije mladih da se posvete sličnim sportskim podvizima.

Sport

Sport

Đoković nije uspeo da se plasira u finale olimpijskog turnira

Najbolji teniser sveta Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale olimpijskog turnira u Tokiju, pošto je danas u polufinalu izgubio od Nemca Aleksandra Zvereva 1:6, 6:3, 6:1.

Sport

Sport

Arunović i Milovanović bez plasmana u finale

Zorana Arunović i Jasmina Milovanović nisu uspele da se plasiraju u finale takmičenja malokalibarskim pištoljem sa 25 metara.

Sport

Sport

Đoković i Stojanović u polufinalu miks dubla

Srpski teniseri Novak Đoković i Nina Stojanović plasirali su se u polufinale miks dubla, pošto su danas u četvrtfinalu savladali nemački par Laura Zigemund/Kevin Krajvec 6:1, 6:2.

Sport

Sport

Pobeda vaterpolista Srbije protiv Australije

Vaterpolisti Srbije ostvarili su i drugu pobedu na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto su danas u trećem kolu B grupe ubedljivo savladali Australiju 14:8.

Sport

Sport

Đoković ubedljiv protiv Nišikorija za polufinale OI

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale olimpijskog turnira u Tokiju, pošto je danas savladao Japanca Keja Nišikorija 6:2, 6:0.

Sport

Sport

Udovičić: Četiri medalje u pet dana ogromna stvar za Srbiju

Čestitam Damiru, Milici, Tijani i basketašima na osvojenim medaljama, nadamo se da će te četiri medalje na OI biti podstrek i za ostatak olimpijskog tima, rekao je ministar omladine i sporta Vanja Udovičić, nakon dočeka osvajača medalja iz Tokija.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije protiv Kenije do trećeg trijumfa na OI

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije ostvarila je i treću pobedu na Olimpijskim igrama u Tokiju, pošto je u meču trećeg kola A grupe savladala Keniju 3:0 (25:21, 21:11, 25:20).