Društvo

Sport

Sport

Međedović ispao u drugom kolu mastersa u Madridu

Srpski teniser Hamad Međedović poražen je od Čeha Jiržija Lehečke rezultatom 2:0, po setovima 7:5 i 6:4 u drugom kolu mastersa u Madridu.

Sport

Sport

Željko Obradović ostaje trener Partizana

Najtrofejniji trener Evrope Željko Obradović ostaje trener KK Partizan i definitivno će potpisati novi ugovor.

Sport

Sport

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivi protiv Mladosti, Voždovac i Spartak bez golova

Fudbaleri Čukaričkog ubedljivo su savladali Mladost iz Lučana rezultatom 4:1 u utakmici drugog kola plej-ofa Superlige Srbije.

Sport

Sport

Odbojkaši Zvezde šampioni Srbije, u majstorici savladali Partizan

Odbojkaši Crvene zvezde osvojili su titulu šampiona Srbije, pošto su  u petoj, odlučujućoj, utakmici finalne serije plej-ofa savladali Partizan rezultatom 3:0.

Sport

Sport

Trojica srpskih boksera plasirala se u finala Evropskog prvenstva

Srpski bokseri Jovan Nikolić, Rastko Simić i Dušan Veletić plasirali su se u finala Evropskog prvenstva u Beogradu u svojim kategorijama i tako osigurali osvajanje najmanje srerbne medalje.

Sport

Sport

Četiri Srpkinje u finalu EP, Šadrina izbacila olimpijsku šampionku

U prvoj sesiji osmog dana takmičenja na Evropskom prvenstvu u boksu za seniorke i seniore 2024. u srpskoj prestonici u ring su izašle žene. Za Srbiju i plasman u finale borilo se 11 dama, finale je izborilo četiri, predvođene selektorom Mirkom Ždralom i trenerima Pedro Granado Rancelom, Alan Bičenovim, Sašom Grdeljevićem i Stojanom Kneževićem.

Sport

Sport

Zvezda u finalu Kupa, Olanjinka za dva minuta rešio derbi protiv Partizana

Fudbaleri Crvene zvezde plasirali su se u finale Kupa Srbije, pošto su večeras na svom terenu u polufinalu pobedili Partizan rezultatom 2:0 (2:0).

Sport

Sport

Bitka "večitih" za finale Kupa: Zvezda dočekuje Partizan, poznati sastavi

Fudbaleri Crvene zvezde večeras od 19 sati u polufinalu Kupa Srbije dočekuju Partizan na stadionu "Rajko Mitić".