Nekadašnji kapiten fudbalera Crvene zvezde Aleksandar Luković imenovan je za pomoćnika sportskog direktora Mitra Mrkele, saopštio je srpski šampion.

Kapiten KK Crvena zvezda Branko Lazić potpisao je danas novi trogodišnji ugovor sa crveno-belima, saopštio je srpski i regionalni šampion.

Sport

Sport

Đoković i dalje ubedljiv na vrhu

Srpski teniser Novak Đoković i ove nedelje čvrsto drži prvo mesto na ATP listi, bez obzira što je izgubio 300 bodova jer je propustio turnir u Kvinsu. Među vodećim teniserima na listi nije bilo promena, a od naših tenisera Laslo Đere i Dušan Lajović su imali manje padove u plasmanu.

Sport

Sport

Čestitke vaterpolistima

Predsednica Narodne skupštine Srbije Maja Gojković čestitala je večeras vaterpolistima Srbije osvajanje Svetske lige.

Sport

Sport

Basketaši bez medalje, poraz od Poljske u meču za bronzu

Reprezentacija Srbije u basketu 3x3 nije uspela da osvoji medalju na Svetskom prvenstvu u Amsterdamu, pošto je u meču za treće mesto poražena od Poljske 18:15.

Sport

Sport

Srbija osvojila Svetsku ligu

Vaterpolisti Srbije osvojili su Svetsku ligu i plasirali se na Olimpijske igre u Tokiju 2020!

Sport

Sport

Srbija bez finala, Letonci slavili u dramatičnoj završnici!

Basket reprezentacija Srbije predala je tron u polufinalu Svetskog prvenstva 3x3.

Sport

Sport

Zorani Arunović zlato u Minsku!

Reprezentativka Srbije u streljaštvu, Zorana Arunović, osvojila je zlatnu medalju na Evropskim igrama u Minsku, u gađanju vazdušnim pištoljem.