Društvo

Sport

Sport

Impresivna Srbija pobedila Norvešku u Oslu za A Ligu nacija

Fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se u elitnu A diviziju Lige nacija, pošto je večeras pobedom protiv Norveške u Oslu 2:0 osvojila prvo mesto u grupi 4 B divizije.

Sport

Sport

Košarkašice Srbije pobedile Francusku na SP

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je danas selekciju Francuske sa 68:62 (24:17, 13:15, 16:14, 15:16), u meču poslednjeg, 5. kola grupe B na Svetskom prvenstvu u Sidneju.

Sport

Sport

Fudbaleri Srbije večeras u Oslu protiv Norveške u LN

Fudbalske reprezentacije Norveške i Srbije, večeras će od 20.45 sati u Oslu, u direktnom duelu odlučiti ko će biti pobednik grupe i izboriti plasman u A Ligu nacija.

Sport

Sport

Vaterpolisti Srbije osvojili Evropsko prvenstvo!

Vaterpolisti Srbije do 19 godina savladali su Španiju u finalu rezultatom 9:8 i osvojili Evropsko prvenstvo u Podgorici.

Sport

Sport

Borković ispisao istoriju, treći put osvojio Srbija reli

Najbolji srpski automobilista Dušan Borković i njegov suvozač Igor Marković pobedili su danas na 55. Srbija reliju u Vrnjačkoj Banji.

Sport

Sport

Elijud Kipčoge oborio svetski rekord u maratonu

Atletičar iz Kenije Elijud Kipčoge postavio je danas novi svetski rekord u maratonu, pošto je u Berlinu 42,195 kilometara istrčao za dva sata, jedan minut i devet sekundi.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije protiv Kanade počinju takmičenje na Svetskom prvenstvu

Odbojkašice Srbije počinju večeras u 20.00 časova takmičenje na Svetskom prvenstvu, a prvi rival u holandskom Arnemu biće im Kanada.

Sport

Sport

Košarkašice Srbije nemoćne protiv čvrste odbrane Australijanki

Košarkašice Srbije zabeležile su drugi poraz u grupi B Svetskog prvenstva pošto su u Sidneju poražene od Australije 69:54.