Društvo

Sport

Sport

"Petarda" Zvezde protiv Novog Pazara, Voždovac slavio u Nišu

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Beogradu ekipu Novog Pazara rezultatom 5:1 (2:1) u meču 26. kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Srbija sa sedam takmičara na EP u rvanju za mlađe seniore u Bukureštu

Srbiju će na Evropskom prvenstvu u rvanju za mlađe seniore, koje će biti održano u Bukureštu od 13. do 19. marta, predstavljati sedam takmičara - četiri u muškoj i tri u ženskoj konkurenciji, saopštio je danas RSS.

Sport

Sport

Borg: Đoković želi da obori sve rekorde u istoriji tenisa

Legendarni švedski teniser Bjorn Borg izjavio je da bi Srbin Novak Đoković mogao da osvoji još jedan ili dva grend slem turnira, prenosi Jurosport.

Sport

Sport

Kecmanović poražen od Vavrinke u Indijan Velsu

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je u drugom kolu Mastersa u Indijan Velsu od Švajcarca Stena Vavrinke sa 7:6 (10:8), 6:4.

Sport

Sport

Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili zlato na Evropskom prvenstvu u Talinu

Reprezentativci Srbije u streljaštvu Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su zlato u takmičenju miks parova na Evropskom prvenstvu u Talinu, gde su za protivnika imali članove italijanskog tima Kiaru Đankamili i Nila Maldinija.

Sport

Sport

Mariji Vučenović srebro u bacanju koplja na Kupu Evrope, Vilagoš bronzana

Srpska atletičarka Marija Vučenović osvojila je srebrnu medalju na Kupu Evrope u bacanju koplja, dok je Adriana Vilagoš uzela bronzu.

Sport

Sport

Superliga Srbije: Remi Spartaka i Mladosti GAT

Fudbaleri Spartaka i Mladosti GAT remizirali su  0:0 u utakmici 26. kola Superlige.

Sport

Sport

Vaterpolisti Srbije trijumfovali u Podgorici protiv domaće selekcije

Vaterpolisti  Srbije pobedili su  selekciju Crne Gore sa 11:9, u trećoj utakmici kvalifikacionog turnira Svetskog kupa u Podgorici.