Društvo

Sport

Sport

Kecmanović u finalu Delrej Biča

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u finale ATP turnira u Delrej Biču, nakon trijumfa nad igračem iz Moldavije Radu Albotom, 2:1 (7:6, 3:6, 6:2).

Sport

Sport

Košarkaši Crvene zvezde osvojili Kup Radivoja Koraća

Košarkaši Crvene zvezde osvojili su Kup Radivoja Koraća, pošto su sinoć u finalu završnog turnira u Nišu savladali Megu sa 96:79 (22:23, 29:21, 27:21, 18:14).

Sport

Sport

Milica Gardašević nova šampionka Srbije u skoku u dalj

Mlada atletičarka Milica Gardašević postala je šampionka Srbije u skoku u dalj, pošto je danas na prvenstvu Srbije skočila lični rekord (6,90), što je trenutno drugi rezultat na svetu.

Sport

Sport

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Čukarički, Radnički i Radnik remizirali u Nišu

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas na domaćem terenu ekipu Čukaričkog 3:0 (2:0) u okviru 22. kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Kristijan Atsu pronađen mrtav ispod ruševina u Turskoj

Nekadašnji fudbaler Čelsija i Njukasla Kristijan Atsu, koji je igrao za turski Hataj, definitivno je nastradao u zemljotresu, objavio je njegov menadžer Murat Uzunmehmet.

Sport

Sport

Crvena zvezda i Mega u borbi za "Žućkovu levicu" u Nišu

Košarkaši Crvene zvezde i Mege igraju od 21.00 sat u finalu Kupa Radivoja Koraća u Nišu.

Sport

Sport

Crvena zvezda u finalu Kupa Radivoja Koraća

Posle dramatične utakmice košarkaši Crvene zvezde savladali su ekipu Partizana rezultatom 83:75.

Sport

Sport

Mega posle preokreta pobedila FMP i izborila finale Kupa Radivoja Koraća

Košarkaši Mege plasirali su se u finale Kupa Radivoja Koraća, pošto su večeras u polufinalu u Nišu pobedili ekipu FMP-a rezultatom 86:67 (24:20, 16:10, 14:22, 13:34).