Društvo

Sport

Sport

Pet golova u Humskoj, Partizan bolji od Čukaričkog

Fudbaleri Partizana savladali su večeras Čukarički 3:2 (1:1) u utakmici 15. kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Zlatne odbojkašice stigle u Beograd

Odbojkašice Srbije, koje su odbranile titulu svetskih šampionki pobedom nad Brazilom, doputovale su danas nešto posle podne na beogradski aerodrom "NikolaTesla".

Sport

Sport

Nepobedive odbojkašice Srbije ubedljivo do nove titule šampiona sveta

Odbojkašice Srbije odbranile su titulu prvaka sveta pobedom u finalu Svetskog prvenstva u Holandiji nad Brazilom rezultatom 3:0 .

Sport

Sport

Arunovićeva osvojila bronzu na SP i ispunila normu za OI

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je  bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Egiptu u disciplini vazdušni pištolj sa razdaljine od 10 metara.

Sport

Sport

Marko Ivanović osvojio srebro na SP za juniore u Kairu

Juniorski reprezentativac Srbije u streljaštvu Marko Ivanović osvojio je srebrnu medalju u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava na Svetskom prvenstvu u Kairu, saopštio je danas Streljački savez Srbije.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije protiv Brazilki za svetsku titulu

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije večeras od 20 sati igra u finalu Svetskog prvenstva protiv Brazila i želi da odbrani titulu osvojenu pre četiri godine u Japanu.

Sport

Sport

Partizan izgubio dobijen meč

Košarkaši Partizana poraženi su u Vitoriji od Baskonije rezultatom 103:96 u utakmici u kojoj su imali dobijen meč na sedam sekundi pre kraja.

Sport

Sport

Mladi srpski strelac Marko Ivanović u finalu SP

Srpski strelac Marko Ivanović plasirao se u finale takmičenja juniora u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava na Svetskom prvenstvu u Kairu.