Društvo

Sport

Sport

Srbija protiv Nemačke u finalu Superkupa u Hamburgu

Košarkaška reprezentacija Srbije igra protiv Nemačke finale DBB Superkupa u Hamburgu. Duel Srbije i Nemačke počinje u 18.30 časova.

Sport

Sport

Vuleta: Uživala sam, vratila sam se izvornoj sebi

Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je zlatnu medalju u skoku udalj na Evropskom prvenstvu u Minhenu i potvrdila da je u ovom trenutku najbolja skakačica na Starom kontinentu. Milica Gardašević završila je kao sedmoplasirana. Po osvajanju najsjajnijeg odličja, Ivana je govorila o atmosferi i motivima da ponovo bude šampionka Evrope.

Sport

Sport

Topićeva: U finalu idemo još jače

Angelina Topić najavila je još bolji rezultat u finalu Evropskog prvenstva.

Sport

Sport

Odbojkaši Srbije poraženi od Argentine u Poljskoj

Muška odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je danas u prvom kolu "Memorijala Hubert Vagner" u poljskom Krakovu od Argentine sa 3:1 (25:21, 19:25, 25:22, 25:18).

Sport

Sport

Jelenić: Spektakl kakav zaslužuju najbolji sportisti sveta

Predsednik Vaterpolo saveza Srbije (VSS) Viktor Jelenić izjavio je da mu je veoma drago što će Savez na manifestaciji "Šestorica veličanstvenih", u okviru prvog kola turnira "Srbija 2022", iskazati zahvalnost sportistima koji su među najboljima u istoriji.

Sport

Sport

Zvezda gost Makabija u Haifi

Fudbaleri Crvene zvezde gosti su tima Makabija u prvoj utakmici plej-ofa za plasman u grupnu fazu Lige šampiona. Utakmica u Haifi počinje u 21 čas.

Sport

Sport

Kecmanović na startu Sinsinatija pobedio Karenja Bustu

Srpski teniser Miomir Kecmanović savladao je na startu Mastersa u Sinsinatiju Španca Pabla Karenja Bustu 1:6, 5:7, 7:6 (7:4).

Sport

Sport

Đoković predvodi Dejvis kup tim Srbije u Valensiji

Najbolji srpski teniser Novak Đoković predvodiće Dejvis kup reprezentaciji na mečevima grupne faze narednog meseca u Valensiji.