Društvo

Sport

Sport

Treneru Milana ukrali medalju

Treneru Fudbalskog kluba Milan Stefanu Pioliju ukradena je medalja tokom jučerašnjeg šampionskog slavlja sa navijačima italijanskog kluba, prenose italijanski mediji.

Sport

Sport

Stefan Takov osvojio zlato na EP u tekvondou

Srpski reprezentativac u tekvondou Stefan Takov osvojio je sinoć zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Sport

Sport

Đoković startuje na Rolan Garosu večeras od 20.45

Najbolji teniser sveta Novak Đoković i Japanac Jošihito Nošioka "zatvaraju" danas program na Rolan Garosu, što znači da neće na centralni teren "Filip Šatrije" pre 20.45, saopštili su organizatori.

Sport

Sport

Partizan "pregazio" Budućnost za finale ABA lige

Košarkaši Partizana plasirali su se u finale ABA lige, pošto su sinoć u majstorici polufinala u Beogradu ubedljivo savladali Budućnost sa 101:77.

Sport

Sport

Zvezda overila titulu protiv Voždovca, pobeda Partizana za kraj sezone

Crvena zvezda je pobedom nad Voždovcem (3:1) overila titulu prvaka Srbije. Partizan bolji od niškog Radničkog - 2:0, a Vojvodina je istim rezultatom savladala TSC.

Sport

Sport

Fudbaleri Milana posle 11 godina osvojili titulu šampiona Italije

Fudbaleri Milana osvojili su titulu šampiona Italije, prvu posle 11 godina, pošto su danas u poslednjem kolu Serije A kao gosti ubedljivo savladali Sasuolo 3:0.

Sport

Sport

Mančester Siti je šampion Engleske

Fudbaleri Mančester Sitija, posle velikog preokreta i trijumfa nad Aston Vilom u poslednjem kolu Premijer lige, osvojili su četvrtu titulu u poslednjih pet sezona.

Sport

Sport

Olga Danilović se plasirala u drugo kolo Rolan Garosa

Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u drugo kolo Rolan Garosa, nakon što je danas posle velikog preokreta savladala Mađaricu Dalmu Galfi sa 2:1 u setovima - 3:6, 7:6 (7:4) 6:2.