Najbolji teniser sveta Novak Đoković duelom sa Gaelom Monfisom započinje nastup na ovogodišnjem mastersu u Madridu.

Trener Bolonje, Siniša Mihajlović, nakon ciklusa lečenja napustio bolnicu u "dobrom opštem stanju", potvrdio je njegov klub na društvenim mrežama.

Sport

Sport

Srpski džudista Darko Brašnjović vicešampion Evrope

Na seniorskom prvenstvu Evrope u džudou, koje se danas završava u Sofiji, naš reprezentativac Darko Brašnjović u kategoriji do 90 kilograma osvojio je srebrnu medalju, izgubivši na "vazari" od Gruzina Luke Maisuradzea.

Sport

Sport

Preminuo Ivica Osim

Legenda jugoslovenskog fudbala Ivica Osim preminuo je u 81. godini, potvrđeno je za portal Kliks.

Sport

Sport

Mladi srpski rvači i rvačice osvojili 14 medalja u Zagrebu

Kadetska reprezentacija Srbije u rvanju ostvarila je veliki uspeh na međunarodnom kadetskom turniru Kroacia open u Zagrebu, osvojivši ukupno 14 medalja.

Sport

Sport

Savić: Ništa epohalno, moramo još mnogo da radimo

Moramo još mnogo, mnogo da radimo u samom bazenu, ali i van njega u svim segmentima, rekao je selektor vaterpolista Srbije Dejan Savić nakon osvojenog turnira evropskih kvalifikacija Svetske lige i plasmana na F8 u Strazburu.

Sport

Sport

Real Madrid osvojio 35. titulu prvaka Španije

Fudbaleri Real Madrida osvojili su 35. titulu šampiona Španije, nakon što su danas savladali Espanjol 4:0.