Društvo

Sport

Sport

Bogdanović u idelanom timu Svetskog prvenstva

Srpski reprezentativac Bogdan Bogdanović izabran je danas u idealni tim Svetskog prvenstva u Kini.

Sport

Sport

Košarkaši Španije novi svetski šampioni

Košarkaška reprezentacija Španije osvojila je danas Svetsko prvenstvo u Kini, pošto je u finalu turnira u Pekingu pobedila Argentinu sa 95:75 (23:14, 20:17, 23:16, 29:28).

Sport

Sport

Bogan Bogdanović najbolji strelac SP

Košarkaški reprezentativac Srbije Bogdan Bogdanović najbolji je strelac Svetskog prvenstva u Kini.

Sport

Sport

Košarkaši Francuske osvojili bronzu na SP

Košarkaška reprezentacija Francuske osvojila je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Kini, pošto je u meču za treće mesto pobedila Australiju 67:59.

Sport

Sport

Odbojkašice izgubile od SAD

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije poražena je danas od selekcije Sjedinjenih Američkih Država sa 3:1 (23:25, 25:17, 25:16 i 25:15) u drugom kolu Svetskog kupa u Japanu.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije protiv SAD u drugom kolu Svetskog kupa

Srbija danas u 2. kolu Svetskog kupa za odbojkašice igra protiv SAD od sedam sati po srednjeevropskom vremenu.

Sport

Sport

Đorđević potvrdio: Tačno je, odlazim

Selektor košarkaške reprezentaciej Srbije Aleksandar Đorđević potvrdio je danas u Pekingu, posle pobede protiv Češke i osvajanja petog mesta na Mundobasketu u Kini, da napušta tu funkciju.

Sport

Sport

Srbija pobedila Češku, peta na svetu

Košarkaši Srbije osvojili su peto mesto na svetskom prvenstvu u Kini pošto su danas u Pekingu pobedili reprezentaciju Češke sa 90:81, po četvrtinama 20:20, 21:30, 28:12, 21:19).