Đoković započeo 402. nedelju na vrhu ATP liste

Srpski teniser Novak Đoković započeo je danas 402. nedelju na čelu ATP liste.

Sport

Sport

Mitrovački karatista Stefan Timotjević osvojio zlato na “Kupu oslobođenja Podgorice”

Na 44. međunarodnom karate turniru “Kup oslobođenja Podgorice”, borac mitrovačkog OKK Kosovska Mitrovica Stefan Timotjević osvojio je zlatnu medalju u kategoriji juniora.

Sport

Sport

Četiri medalje za borce Kik-boks kluba Kosovska Mirovica

Borci Kik-boks kluba Kosovska Mitrovica osvojili su četiri medalje na Balkanskom kupu održanom u Jagodini – dve zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju.

Sport

Sport

Vučić čestitao Hamadu Međedoviću, najboljem mladom teniseru sveta

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas teniseru Srbije Hamadu Međedoviću osvajanje titule na turniru Nove generacije u Džedi na kojem se takmiče igrači do 21 godine.

Sport

Sport

Dragiša Gudelj ponovo kolabirao na terenu

Fudbaler Kordobe Dragiša Gudelj kolabirao je u 28. minutu meča protiv Melilje. Srpski internacionalac je odmah nakon toga prebačen u bolnicu gde mu je ukazana medicinska pomoć.

Sport

Sport

Uefa objavila raspored i satnice utakmica na EP u Nemačkoj

Evropska fudbalska unija (UEFA) objavila je danas kompletan raspored i satnice svih mečeva koji će biti odigrani na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj, od 14. juna do 14. jula sledeće godine.

Sport

Sport

Košarkaši Partizana ubedljivo pobedili FMP u Železniku

Košarkaši Partizana ubedljivo su sinoć kao gosti pobedili FMP sa 105:61, u 10. kolu ABA lige.

Sport

Sport

Novak Đoković sa reprezentacijom dočekuje Novu godinu i novu sezonu

Najbolji teniser Srbije i sveta Novak Đoković igraće za tenisku reprezentaciju muško-ženskog sastava koja će učestvovati na Junajted kupu koji počinje od 31. decebra.  U sastavu reprezentacije su Hamad Međedović, Nikola Ćaćić, Natalija Stevanović i Dejana Radanović, a Srbija će mečeve u grupi E igrati u Pertu sa prvim rivalom selekcijom Kine.