:

Društvo

Sport

Sport

Nova medalja i olimpijska norma za Srbiju na SP u rvanju - Arsalan osvojio bronzu

Reprezentativac Srbije, rvač Ali Arsalan osvojio je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu u Beogradu u rvanju grčko-rimskim stilom.

Sport

Sport

Reprezentacija Srbije u ragbiju 13 sutra igra protiv Francuske

Reprezentacije Srbije i Francuske u ragbiju 13 odigraće sutra na stadionu Obilića u Beogradu (14 sati) prijateljski meč povodom proslave jubileja 70 godina ovog sporta na našim prostorima.

Sport

Sport

Kecmanović pobedio Mutea za četvrtfinale turnira u Čengduu

Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u četvrtfinale ATP turnira u kineskom Čengduu, pošto je danas u drugom kolu savladao Francuza Korentina Mutea 6:2, 6:4.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije poražene od Dominikanske Republike

Odbojkašice Srbije poražene su od Dominikanske Republike sa 3:1 (25:23, 16:25, 25:23, 25:17) u petom kolu kvalifikacionog turnira za Olimpijske igre, koji se održava u Ningbou u Kini.

Sport

Sport

Vaterpolisti Partizana pobedili Palermo, Valis izgubio od Ortiđe

Vaterpolisti Partizana pobedili su danas u meču kvalifikacija za TOP 16 fazu Evrokupa ekipu Palerma posle boljeg izvođenja peteraca sa 17:15 (2:3, 3:5, 4:1, 3:3 - 5:3).

Sport

Sport

Sutra se nastavlja Superliga Srbije, IMT čeka kragujevački Radnički

Fudbaleri IMT-a dočekaće sutra u Beogradu ekipu kragujevačkog Radničkog u prvom meču osmog kola Superlige Srbije.

Sport

Sport

Mančester siti demonstrirao fudbalsko umeće protiv Zvezde

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prvom kolu Grupe G u Ligi šampiona od Mančester sitija 3:1.

Sport

Sport

Košarkaši Partizana savladali Igokeu za plasman u finale ABA Superkupa

Košarkaši Partizana plasirali su se u finale ABA Superkupa pošto su večeras u Podogorici savladali Igokeu rezultatom 91:84 (27:13, 24:18, 29:29, 11:24).