Društvo

Sport

Sport

Košarkaši Srbije ubedljivo pobedili Kinu na Kupu solidarnosti u Šenženu

Košarkaška reprezentacija Srbije pobedila je u Šenženu selekciju Kine rezultatom 87:64, u okviru Kupa solidarnosti.

Sport

Sport

Muška reprezentacija Srbije u trostavu osvojila deveto mesto na SP u streljaštvu

Muška reprezentacija Srbije osvojila je deveto mesto u timskom nadmetanju u gađanju malokalibarskom puškom iz trostava na Svetskom prvenstvu u streljaštvu u Bakuu.

Sport

Sport

Krauzeru zlato i rekord SP, Sinančević deveti na planeti u bacanju kugle

Amerikanac Rajan Krauzer osvojio je danas, novim rekordom Svetskih prvenstava, zlato u bacanju kugle na Svetskom prvenstvu u atletici u Budimpešti, dok je srpski predstavnik Armin Sinančević okončao takmičenje na devetom mestu.

Sport

Sport

Ivana Vuleta u finalu skoka u dalj na SP, Milica Gardašević zauzela 18. mesto

Srpska atletičarka Ivana Vuleta obezbedila je plasman u finale skoka u dalj na Svetskom prvenstvu u atletici u Budimpešti.

Sport

Sport

Zvezda dočekuje Spartak, Vojvodina igra sa niškim Radničkim

U naredna dva dana biće odigrane utakmice četvrtog kola fudbalske Superlige Srbije (SLS).

Sport

Sport

Đoković deveti put u polufinalu turnira u Sinsinatiju

Najbolji teniser Srbije Novak Đoković ubedljivo je pobedio Amerikanca Tejlora Frica sa 2:0 (6:0,6:4) i obezbedio plasman u polufinale turnira u Sinsinatiju.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije protiv Ukrajine počinju nastup na Evropskom prvenstvu

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije igra protiv Ukrajine prvi meč na Evropskom prvenstvu. Srbija brani srebro iz 2021. godine, a sa selektorom Đovanijem Gvidetijem želi još jedan visok plasman.

Sport

Sport

Novak ubedljiv protiv Monfisa za plasman u četvrtfinale Sinsinatija

Novak Đoković savladao je Gaela Monfisa sa 2:0 (6:3, 6:2) i plasirao se u četvrtfinale Mastersa u Sinsinatiju. Protivnik u borbi za plasman među najbolja četiri na turniru biće mu Tejlor Fric, kojem je Dušan Lajović predao meč prvi vođstvu Amerikanca od 5:0 u prvom setu.