Društvo

Sport

Sport

Alkaraz posle skoro pet sati borbe savladao Đokovića i osvojio Vimbldon

Španski teniser Karlos Alkaraz osvojio je titulu na Vimbldonu, nakon što je danas posle skoro pet sati borbe u finalu savladao Novaka Đokovića 1:6, 7:6 (8:6), 6:1, 3:6, 6:4.

Sport

Sport

Luna Vujović šampionka Vimbldona za igračice do 14 godina

Srpska teniserka Luna Vujović postala je šampionka Vimbldona za igračice do 14 godina, pošto je danas u finalu pobedila britansku teniserku Holi Smart sa 2:0 (6:3, 6:1), za samo 62 minuta.

Sport

Sport

Zvezda nagradu iz Rusije od 50.000 evra donira Narodnim kuhinjama na KiM

Fudbalski klub Crvena zvezda objavio je večeras da će novčanu nagradu od 50.000 evra za osvajanje turnira u Sankt Peterburgu donirati Narodnim kuhinjama na Kosovu i Metohiji.

Sport

Sport

Istorijsko finale Vimbldona između Đokovića i Alkaraza

Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće protiv Španca Karlosa Alkaraza 136. vimbldonsko finale i svoje deveto u karijeri. Meč će početi u 15.00 časova.

Sport

Sport

Olga Danilović osvojila čelendžer u Baštadu

Srpska teniserka Olga Danilović osvojila je čelendžer u Baštadu pošto je u finalu savladala Amerikanku Emu Navaro rezultatom 2:1 u stovima, za dva sata i 29 minuta igre.

Sport

Sport

Mladi košarkaši Srbije slavili protiv Turske u borbi za peto mesto na EP

Košarkaška reprezentacija Srbije do 20 godina pobedila je  selekciju Turske sa 76:55, u razigravanju za plasman od petog do osmog mesta na Evropskom prvenstvu.

Sport

Sport

Đoković: Igraću ove godine za Dejvis kup reprezentaciju

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da će ove godine igrati za Dejvis kup reprezentaciju Srbije, prenosi Sportklub.

Sport

Sport

Đoković u finalu Vimbldona deveti put

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona pošto je na Centralnom terenu pobedio Janika Sinera sa 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 7:6/7:4.