Društvo

Sport

Sport

Futsaleri Srbije ubedljiivi protiv SAD, sledi Portugal

Futsal reprezentacija Srbije plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva u Litvaniji, pošto je večeras u utakmici trećeg kola F grupe savladala SAD 7:0 (4:0).

Sport

Sport

Divac, Kukoč i Dražen Petrović među legendama NBA lige

Nekadašnji jugoslovenski košarkaški reprezentativci Vlade Divac, Toni Kukoč i Dražen Petrović uvršteni su među legende NBA lige.

Sport

Sport

ATP: Đokovićeva 339. nedelja na vrhu

Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je danas 339. nedelju na vrhu ATP liste sa 12.133 boda.

Sport

Sport

Počinje 165. "večiti" derbi

Fudbaleri Partizana igraju protiv Crvene zvezde u 165. "večitom" derbiju kojim se završava deveto kolo Linglong Superlige Srbije. Utakmica se igra na stadionu u Humskoj.

Sport

Sport

Remi u 165. "večitom" derbiju

Prvi ovosezonski "večiti" derbi završen je bez pobednika. Fudbaleri Partizana i Crvene zvezde odigrali su nerešeno 1:1 u 165. po redu "večitom" derbiju.

Sport

Sport

Mladi vaterpolisti Srbije šampioni Evrope

Mladi srpski vaterpolisti, selekcija do 17 godina, osvojili su titulu šampiona Evrope, nakon što su večeras u finalu turnira na Malti savladali Grčku 10:6.

Sport

Sport

Veliki uspeh Srbije na Svetskom kik boks kupu u Budimpešti

Na Svetskom kik boks kupu u Budimpešti, od 16-19.09.2021. godine, učestvovalo je 45 zemalja i 3.040 takmičara. Kik boks reprezentaciju Srbije predstavljalo je 9 takmičara. Oni su osvojili 5 zlatnih i tri bronzane medalje.

Sport

Sport

Poraz košarkaša Partizana od Ulma

Košarkaši Partizana poraženi su danas od Ulma 94:84 u meču za treće mesto na memorijalnom turniru "Pavlos Janakopulos" u Atini.