Društvo

Sport

Sport

Zvezda produžila seriju - Partizan propustio prvu meč loptu

Košarkaši Crvene zvezde savladali su ekipu Partizana 91:78 u trećem meču finalne serije plej-ofa ABA lige.

Sport

Sport

Partizan za titulu, Zvezda za ostanak u finalu - meč počeo sa 25 minuta zakašnjenja

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana igraju treći meč finalne serije plej-ofa ABA lige. Crno-beli vode 2:0 u seriji, pa crveno-beli pred svojim navijačima imaju imperativ pobede.

Sport

Sport

Košarkašice Srbije izgubile od Mađarske, protiv Velike Britanije u osmini finala

Košarkašice Srbije izgubile su od Mađarske 81:75 (23:23, 16:21, 27:11, 15:20) u meču trećeg kola D grupe Evropskog prvenstva i moraće odbranu titule šampiona nastave u osmini finala protiv Velike Britanije.

Sport

Sport

Duško Petrov osvojio još dve zlatne medalje na Kupu Srbije u streljaštvu

Član Kikinde Duško Petrov osvojio je danas zlatne medalje u obe discipline drugog dana finala Kupa Streljačkog saveza Srbije malokalibarskim oružjem u Novom Sadu, saopštio je SSS.

Sport

Sport

Košarkašice Srbije igraju danas protiv Mađarske na EP u Ljubljani

Ženska košarkaška reprezentacija Srbije igra danas od 15 sati u Ljubljani protiv Mađarske meč trećeg kola grupe D na Evropskom prvenstvu u Sloveniji.

Sport

Sport

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana večeras igraju treći meč finala ABA lige

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana večeras od 20.30 časova u dvorani "Aleksandar Nikolić" igraju treći meč finala plej-ofa regionalne ABA lige.

Sport

Sport

Srpska rvačica Evelin Ujhelji osvojila bronzu na EP u Tirani

Srpska rvačica Evelin Ujhelji osvojila je bronzanu medalju na kadetskom Evropskom prvenstvu u Tirani.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije nakon preokreta savladale selekciju Tajlanda

Odbojkašice reprezentacije Srbije pobedile su posle preokreta selekciju Tajlanda 3:2 (24:26, 22:25, 25:17, 25:12 i 16:14) u trećoj utakmici druge sedmice Lige nacija.