Društvo

Sport

Sport

Pukl, Javor i Hordov sude peti meč finala ABA lige između Partizana i Zvezde

Slovenac Saša Pukl i Damir Javor i Tomislav Hordov iz Hrvatske sudiće peti meč finala plej-ofa ABA lige između Partizana i Crvene zvezde, saopšteno je na zvaničnom sajtu regionalnog takmičenja.

Sport

Sport

Srbija izvukla bod protiv Bugarske u poslednjem minutu meča

Reprezentacija Srbije odigrala je nerešenu utakmicu sa selekcijom Bugarske 1:1 u trećem kolu grupne faze kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u fudbalu. Bod "orlovima" doneo je Darko Lazović u poslednjem minutu igre.

Sport

Sport

Košarkašice Srbije u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Košarkašice Srbije savladale su reprezentaciju Velike Britanije 66:60 u osmini finala Evropskog prvenstva u "Stožicama". Izabranicama Marine Maljković u četvrtfinalu na megdan izlaze košarkašice Belgije.

Sport

Sport

Košarkaši Crvene zvezde pobedili Partizan, serija se vraća u Arenu

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su večeras ekipu Partizana 68:56 (20:13,12:11,17:15, 19:17) i tako izjednačili broj pobeda u finalnoj seriji ABA lige na 2:2.

Sport

Sport

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana večeras igraju četvrti meč finala ABA lige

Košarkaši Crvene zvezde i Partizana igraće večeras od 19 sati u dvorani "Aleksandar Nikolić" četvrti meč finala plej-ofa ABA lige.

Sport

Sport

Fudbaleri Crvene zvezde počeli pripreme za novu sezonu

Fudbaleri Crvene zvezde počeli su danas pripreme za novu 2023/2024. sezonu. Crvena zvezda je prošle sezone osvojila "duplu krunu" u domaćem šampionatu i izborila direktan plasman u grupnu fazu Lige šampiona.

Sport

Sport

Đoković započeo 389. nedelju na prvom mestu ATP liste

Srpski teniser Novak Đoković zadržao je prvo mesto na najnovijoj ATP listi, koja je objavljena danas.

Sport

Sport

Zvezda produžila seriju - Partizan propustio prvu meč loptu

Košarkaši Crvene zvezde savladali su ekipu Partizana 91:78 u trećem meču finalne serije plej-ofa ABA lige.