Društvo

Sport

Sport

Đoković uspešno startovao u Rimu, pobedio Karuza

Najbolji teniser svet Novak Đoković uspešno je startovao na Mastersu u Rimu, pošto je danas u drugom kolu savladao Italijana Salvatorea Karuza 6:3, 6;2.

Sport

Sport

Đoković počinje napad na Rim od 12.30

Đoković će igrati protiv Italijana Salvatorea Karusa, koji je dobio specijalnu pozivnicu za glavni žreb turnira.

Sport

Sport

Tim osvojio Ju-Es open

Austrijski teniser Dominik Tim trijumfovao je na Otvorenom prvenstvu Amerike u Njujorku, a u finalu je, posle preokreta, savladao Nemca Aleksandra Zvereva u pet setova sa 2:6, 4:6, 6:4, 6:3, 7:6 (8:6).

Sport

Sport

Kecmanović u Kicbilu osvojio prvu ATP titulu

Mladi srpski teniser Miomir Kecmanović osvojio je prvu ATP titulu u karijeri, pošto je danas u finalu turnira u Kicbilu savladao Nemca Janika Hanfmana 6:4, 6:4.

Sport

Sport

Tim i Zverev u finalu US Opena

Austrijski teniser Dominik Tim i Nemac Aleksandar Zverev igraće u finalu ovogodišnjeg US Opena u Njujorku.

Sport

Sport

Đokovićeva poruka navijačima: Podrška i za sudiju

Najbolji teniser sveta Novak Đoković, nakon diskvalifikacije sa US Opena, poslao je poruku navijačima da podrže sudiju, koju je pogodio lopticom.

Sport

Sport

Đoković posle diskvalifikacije: Izvinjavam se, biće ovo važna životna lekcija

Najbolji teniser sveta Novak Đoković izvinio se zbog incidenta sa sudijom na US Openu i poručio da će diskvalifikacija sa turnira biti važna životna lekcija.

Sport

Sport

Remi bez golova Srbije i Turske, Kolarov isključen

Fudbalska reprezentacija Srbije remizirala je večeras protiv selekcije Turske 0:0 u drugom kolu Grupe 3 B Lige nacija.