Mart 22, 2019   9:37

0

221

Krajinović u drugom kolu Majamija

Srpski teniser Filip Krajinović plasirao se u drugo kolo master turnira u Majamiju savladavši Francuza Erbera sa 2:0 u setovima (6:4, 6:4).

Nakon sat vremena i 24 minuta tenisa, srpski teniser je upisao pobedu nad Francuzem i tako se plasirao u drugo kolo.

U oba seta Krajinović je došao do jednog brejka, koji mu je bio dovoljan za pobedu.

U prvom setu Krajinović je došao do ranog brejka i prednosti od 2:1, koju je održavao osvajanjem svojih servis gemova.

I drugi set osvojio je rezultatom 6:4, ali je u tom delu igre do brejka i prednosti došao u devetom gemu (5:4), da bi u narednom potvrdio brejk i upisao pobedu.

Krajinović je savladao 49. tenisera na ATP rang listi, a u narednoj rundi protivnik mu je Vavrinka koji je bio slobodan u prvom kolu.