
TV Most

Avgust 11, 2020 22:51
0
247
Novi Pazar: Doktorka Lejla Ćeranić ostaje na svojoj funkciji
Direktor Opšte bolnice u Novom Pazaru Meho Mahmutović izjavio je da će v. d. načelnica Infektivnog odeljenja u toj bolnici Lejla Ćeranić do daljeg ostati na toj funkciji.
Ćeranićeva, koja je 5. avgusta smenjena sa dužnosti rešenjem koje joj je uručio bolnički portir, bila je dva meseca jedini infektolog na odeljenju, a zbog odluke da bude smenjena sa dužnosti, organizovani su i protesti sa zahtevom da se Mahmutović smeni.
Mahmutović je naveo da će doktorka Ćeranić ostati na svojoj funkciji, zbog kako kaže "velikih zasluga", prenosi B92.
Ćeranićeva je za TV Prva rekla da je tokom jeka epidemije gledala strašne prizore u bolnici i da se nerado seća "tih nemoćnih ljudi kojima je samo potreban kiseonik, koji su izmenjene boje kože, malaksali, umorni i bez snage".
Navela je i da je sitacija sada bolja.
Izvor: T a n j u g
Lejla ĆeranićMeho MahmutovićNovi PazarVaš glas je zabeležen. Hvala što ste glasali!
Moguće je glasati samo jednom.
Aktuelno
Najčitanije
Najnovije
Kurti odgovorio SAD: Demokratija se ne može suspendovati ili držati kao talacsti

-
Vučić čestitao Hanuku jevrejskoj zajednici
14:04 December 07, 2023 -
Dačić: Imamo dužnost da čuvamo naše svetinje, kojih je najviše na KiM
13:55 December 07, 2023 -
Lajčak: Region da shvati da je proširenje jedinstvena prilika
13:44 December 07, 2023 -
Put Zapadnog Balkana ka zelenoj agendi
13:31 December 07, 2023 -
Albanija: Opet neredi u Skupštini, opozicija blokirala govornicu stolicama
12:15 December 07, 2023
Postavi komentar