Decembar 04, 2019   21:46

0

82

Partizan vodio 2:0, pa izgubio od Napretka u Humskoj

Fudbaleri Napretka pobedili su kao gosti Partizan sa 3:2 (1:2), u 19. kolu Superlige.

Ekipa iz Kruševca posle preokreta uspela je da ostvari trijumf na gostovanju i još jednom je pokazala da je neugodan rival izabranicima Sava Miloševića, koji su prokockali prednost od 2:0.

Napredak je tri boda iz Humske odneo zahvaljući Nikoli Eskiću, koji je u petom minutu nadoknade savladao Vladimira Stojkovića za konačnih 3:2.

Crno-beli poveli su u 13. minutu golom Sejdbue Sume, koji je posle lošeg šuta Sadika loptu smestio u mrežu Miloševića.

Isti igrač povećao je na 2:0 u 34. minutu, a devet minuta kasnije Napredak je smanjio na 2:1 pogotkom Miljana Vukadinovića.

U drugom poluvremenu Miroslav Bjeloš u 83. minutu doneo izjednačenje Kruševljanima, a konačan rezultat postavio je Eskić.

Partizan sada zauzima četvrtu poziciju na tabeli sa 38 bodova, dok je Napredak na 10. mestu sa 21 bodom.

Izvor: Танјуг