Jun 07, 2022   18:18

0

275

Pioniri Fudbalskog kluba "Rudar" obezbedili opstanak.u Prvoj ligi Zapadne Srbije

Fudbaleri FK "Rudar", igrači rođeni 2007/08/09 u borbi za opstanak u Prvoj ligi Zapadne Srbije pobedili su komšije iz Leposavića FK "Kosmet rezultatom 3:4.

Fudbaleri FK "Kosmet" vodili su na poluvremenu utakmice, golovima postignutim u prvom i poslednjem minutu prvog poluvremena.

Trener Adis Idrizović napravio je u drugom poluvremenu neke izmene i promenu formacije što je urodilo plodom.

Posle manje inicijative i grešaka odbrane "Kosmet"-a, dečaci iz Rudara su preokrenuli rezultat od 3:1 na 3:4 i zasluženo pobedili u veoma jakoj ligi Zapada.

Fudbalere FK "Rudar" očekuju još dve utakmice na domaćem terenu - u Baljevcu protiv prvoplasirane ekipe "Juniors"-a iz Novog Pazara, dok im u zadnjem kolu gostuju ekipi "Kiker" iz Kraljeva.

Pionire očekuje i prijateljska utakmica sa Vojvodinom ili Partizanom i time stavljaju tačku na uspešnu sezonu kada će i proslaviti opstanak u Prvoj ligi Zapadne Srbije.

Za FK "Rudar" su nastupali Ilić, Đurić, Šešlija, Zdravković, Aksić, Kragović, Denčić, Đorđević, Nikolić, Tasić i Stolić a igrali su i Redzeplar, Kocić, Savić M, Savić P, Milutinović i Gligorijević.

Strelci za Fk Rudar su bili Tasić koji je dao dva gola, Gligorijević i Aksić.

Izvor: TV Most; Foto: FK Rudar