Septembar 18, 2019   22:59

0

221

Poraz Zvezde u Minhenu, Bajern kaznio greške

Fudbaleri Crvene zvezde izgubili su večeras od Bajerna u Minhenu 3:0 (1:0) u utakmici 1. kola B grupe Lige šampiona.

Pred 70.000 gledalaca na Alijanc areni, među kojima je bilo više od 5.000 zvezdaša, golove za Bavarce postigli su Kingsli Koman u 33, Robert Levandovski u 80. i Tomas Miler u 90+1minutu.

Francuz je postigao gol posle asistencije Ivana Perišića i greške Žandera, koji je zaboravio da ga isprati, a Poljak je iskoristio jedno loše uklizavanje Marka Gobeljića.

Zvezda je samo dva minuta ranine imala veliku šansu da izjednači, ali je odličan udarac Marka Marina završio pored stative.

Na kraju Miler je postigao pogodak posle naivne reakcije Zvezdine odbrane nakon slobodnog udarca Tijaga Alkantare.

Prethodno, u prvom meču grupe Olimpijakos i Totenhem odigrali su 2:2.

U 2. kolu, 1. oktobra sastaju se Crvena zvezda - Olimpijakos i Totenhem - Bajern.

Izvor: Танјуг