clock

Mart 25, 2023   18:15

0

51

Prijateljske utakmice: Partizan poražen od Bugara, TSC bolji od Mađara, Voša pobedila Spartak

Fudbaleri Partizana izgubili su od ekipe CSKA 1948 iz Sofije rezultatom 2:0, u prijateljskoj utakmici koja je odigrana na stadionu Partizana.

,,Crno- beli" sledeću utakmicu Superlige Srbije igraju 1. aprila u Novom Sadu protiv ekipe Vojvodine.

Partizan je trenutno na trećem mestu na tabeli Superlige sa 54 osvojena boda, dok je Vojvodina peta sa 47 bodova.

Fudbaleri TSC-a slavili protiv ekipe Zalagaersega

Fudbaleri TSC-a pobedili su na gostovanju mađarskog prvoligaša Zalagaersega sa 2:0,  u prijateljskoj utakmici.

Klub iz Bačke Topole je trenutno drugi na tabeli nacionalnog šampionata sa 55 bodova, dok je Radnik na 15. mestu sa 20 osvojenih bodova.

Vojvodina pobedila Spartak

Fudbaleri Vojvodine pobedili su ekipu Spartaka iz Subotice sa 2:0,  u prijateljskoj utakmici u Novom Sadu.

Golove za Vojvodinu postigli su Iv Baraj u 32. minutu i Ivan Vukčevič u 59. minutu iz penala.

Izvor: RTV; foto: EPA / EFE