
TV Most

Februar 08, 2019 15:31
0
185
Uhapšen direktor bolnice u Leskovcu
Direktor Opšte bolnice u Leskovcu N. D. uhapšen je zbog sumnje da je izvršio krivično delo trgovina uticajem, javio je danas RTS.
Direktor bolnice uhapšen je zbog sumnje da je menjao konkursnu dokumentaciju u javnoj nabavci za održavanje higijene, kako bi favorizovao dve beogradske firme.
Kako se navodi, uhapšena je i njegova saradnica zbog zloupotrebe službenoj položaja, kao i jedan od vlasnika jedne od tih firmi iz Beograda za podstrekivanje krivičnog dela trgovina uticajem.
U stanu direktora bolnice policija je našla 22.200 evra, 3.500 franaka i 400 američkih dolara, naveo je RTS.
Akciju hapšenja sproveli su pripadnici MUP-a, Odeljenja za borbu protiv korupcije, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Nišu i BIA.
Izvor: Танјуг, RTS
Leskovacuhapšen direktor bolniceVaš glas je zabeležen. Hvala što ste glasali!
Moguće je glasati samo jednom.
Hronika
Najčitanije
Najnovije
Kurti odgovorio SAD: Demokratija se ne može suspendovati ili držati kao talacsti

-
Orlić posetio Zrenjanin i razgovarao o rezultatima postignutim u ovom gradu
15:02 December 07, 2023 -
Tanasković: Novi pozivi za subvencije u poljoprivredi od februara do maja
14:11 December 07, 2023 -
Vučić čestitao Hanuku jevrejskoj zajednici
14:04 December 07, 2023 -
Dačić: Imamo dužnost da čuvamo naše svetinje, kojih je najviše na KiM
13:55 December 07, 2023
Postavi komentar