Društvo

Sport

Sport

Mundijal: Japan pobedio Španiju i eliminisao Nemačku!

Fudbaleri Japana napravili su novo iznenađenje i savladali Španiju sa  2:1, u poslednjem kolu u grupi E Svetskog prvenstva.Fudbaleri Nemačke uzalud su pobedili Kostariku rezultatom 4:2 i takmičenje, drugo Svetsko prvenstvo zaredom, završili u grupnoj fazi.

Sport

Sport

Zorana Arunović i Damir Mikec obezbedili medalje u Kairu

Srpski strelci Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su medalje na Kupu predsednika u Kairu, koje je završno takmičenje sezone Svetske streljačke federacije.

Sport

Sport

Košarkaši Efesa pobedili Olimpijakos, Barselona nadigrala Albu u Evroligi

Košarkaši Efesa pobedili su  na svom terenu ekipu Olimpijakosa 82:71  u meču 11. kola Evrolige.

Sport

Sport

Poljska izgubila od Argentine, obe selekcije se plasirale u osminu finala

Fudbalske reprezentacije Argentine i Poljske plasirale su se u osminu finala Mundijala, nakon što je Argentina večeras pobedila Poljsku 2:0, dok je Meksiko pobedio Saudijsku Arabiju rezultatom 2:1.

Sport

Sport

Australija šokirala Dansku i prošla u osminu finala, remi Tunisa i Francuske

Fudbalske reprezentacije Francuske i Australije plasirale su se u osminu finala Svetskog prvenstva u Kataru, nako što je Australija pobedila selekciju Danske 1:0, dok je Francuska odigrala nerešeno sa reprezentacijom Tunisa.

Sport

Sport

Đoković počinje novu sezonu na ATP turniru u Adelajdu

Nabolji  srpski teniser Novak Đoković potvrdio da će novu sezonu početi na ATP turniru u Adelajdu, koji startuje drugog januara 2023. godine, objavio je peti igrač sveta na svom zvaničnom sajtu.

Sport

Sport

SP: Danas rasplet u grupama C i D, Argentina juri pobedu protiv Poljske

Na Svetskom fudbalskom prvenstvu u Kataru, danas će biti odigrani mečevi trećeg kola u grupama C i D.