Društvo

Sport

Sport

Vaterpolisti Srbije danas u duelu sa Amerikancima

Vaterpolo reprezentacija Srbije danas igra utakmicu za peto mesto na Svetskom prvenstvu protiv selekcije SAD.

Sport

Sport

Rukometaši Srbije na SP protiv Nemačke i Katara

Rukometaši Srbije igraće na Svetskom prvenstvu u grupi E zajedno sa Nemačkom, Katarom i jednom od afričkih selekcija, odlučeno je danas žrebom u Katovicama.

Sport

Sport

Mediteranske igre: Arunović osvojila bronzu, Arsović i Kovačević osvojili srebro, 23. medalja za Srbiju

Srpska reprezentativka u streljaštvu Zorana Arunović osvojila je danas bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u disciplini vazdušni pištolj.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije pobedile Kanadu za plasman na F8

Odbojkašice Srbije savladale su Kanadu 3:1 (25:20, 25:14, 20:25, 25:22) u utakmici trećeg kola A grupe Lige nacija u Kalgariju i obezbedile plasman na završni turnir.

Sport

Sport

Milica Gardašević zlatna u skoku udalj na MI

Mlada srpska atletičarka MIlica Gardašević osvojila je zlatnu medalju u skoku udalj na Mediteranskim igrama u Oranu.

Sport

Sport

Đoković ubedljiv protiv Kecmanovića za osminu finala

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u osminu finala Vimbldona, pošto je danas u trećem kolu savladao zemljaka Miomira Kecmanovića 6:0, 6:3, 6:4.

Sport

Sport

Džudista Kukolj osvojio bronzu na Mediteranskim igrama

Srpski džudista Aleksandar Kukolj osvojio je bronzanu medalju na Mediteranskim igrama u Oranu, pošto je danas u borbi za treće mesto savladao Merta Sismanlara iz Turske.

Sport

Sport

Srpski vaterpolisti pobedili Crnu Goru, sledi meč za peto mesto

Vaterpolisti Srbije savladali su danas u Budimpešti Crnu Goru sa 10:7 (2:2, 3:2, 3:2, 2:1) u duelu za plasman od 5. do 8. mesta na Svetskom prvenstvu.