Društvo

Sport

Sport

Danilović: Nadam se plasmanu na OI i košarkaša i košarkašica

Predsednik Košarkaškog saveza Srbije (KS S) Predrag Danilović, posle žreba za kvalifikacione olimpijske turnire u obe konkurencije, rekao je su košarkaši i košarkašice mogli da dobiju i teže rivale i da se nada plasmanu obe selekcije u Tokio.

Sport

Sport

Debakl Zvezde, Bajernov čas fudbala na "Marakani"

Fudbaleri Crvene zvezde pretrpeli su debakl od Bajerna od 6:0 (1:0) u Beogradu, u meču 5. kola B grupe Lige šampiona.

Sport

Sport

Fudbaleri Crvene zvezde večeras dočekuju Bajern

U utakmici pretposlednjeg, 5. kola B grupe fudbalske Lige šampiona, večeras će od 21 sat na stadionu "Rajko Mitić" Crvena zvezda ugostiti minhenski Bajern.

Sport

Sport

Đoković pokrenuo "lavinu" – sprema se velika promena u tenisu

Premijerno izdanje novog Dejvis kupa završeno je velikim finalom u kojem je domaća selekcija Španije osvojila titulu, pobedom nad Kanadom. Španci su u madridskoj "Magičnoj kocki" zaokružili fantastičan turnir, pre svih Rafaela Nadala, i stigli do šeste "salatare".

Sport

Sport

Milojević i Degenek: Svi kao jedan do uspeha

Zvezda je u prvom meču u Minhenu poražena 3:0, a trener crveno-belih Vladan Milojević smatra da će duel u Beogradu biti znatno drugačiji.

Sport

Sport

Partizan poražen u "Morači"

Košarkaši Budućnosti savladali su Partizan u derbiju osmog kola Jadranske lige rezultatom 65:60.

Sport

Sport

Završen 8. Međunarodni sajam sporta

U Beogradu je danas završen 8. Sajam sporta, koji je, u organizaciji Sportskog saveza Srbije i pod pokroviteljstvom Ministarstva omladine i sporta, održan pod sloganom "Sajam sporta spaja sve(t)".

Sport

Sport

MMA: Mitrovčanin Uroš Cvetković osvojio bronzu

Na tradicionalnom amaterskom Otvorenom prvenstvu MMA Srbije za kadete, seniore, juniore i pionire održanom juče u Vršcu pod nazivom "Borbene igre 10“, Uroš Cvetković osvojio je bronzanu medalju u konkurenciji seniora u A klasi.