Društvo

Sport

Sport

Đoković peti put šampion Pariza!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je titulu Mastersa u Parizu peti put u karijeri rutinski savladavši Denisa Šapovalova iz Kanade rezultatom 2:0 (6:3, 6:4).

Sport

Sport

Tekvondo: Bronza i za Milicu Mandić u Bariju

Srpska reprezentativka u tekvondou Milica Mandić osvojila je danas bronzanu medalju na Ekstra Evropskom prvenstvu u Bariju.

Sport

Sport

Pobed košarkaša Zvezde protiv Cibone u Zagrebu

Košarkaši Crvene zvezde savladali su večeras Cibonu u Zagrebu sa 86:72 (18:18, 25:17, 25:21, 18:16), u derbiju 5. kola ABA lige.

Sport

Sport

Pehar i pet medalja kik-bokserima Niša

Na Ful Kontakt prvenstvu Srbije, održanom 2.novembra u Senti, takmičari Kik boks kluba "Niš", još jednom su napravili dobar rezultat, gde su svih 5 takmičara osvojili medalje, kao i pehar za najboljeg borca koji je pripao Milošu Jankoviću.

Sport

Sport

Đoković i Šapovalov u finalu

Najbolji srpski teniser Novak Ðoković igraće danas u finalu Mastersa u Parizu za peti trofej na tom turniru protiv Kanađanina Denisa Šapovalova.

Sport

Sport

Navijači Intera: Siniša, ne odustaj

Navijači Intera poslali su u subotu poruku podrške treneru Bolonje Siniši Mihajloviću tokom utakmice dva tima u Bolonji.

Sport

Sport

Đoković u finalu Pariza!

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Parizu pošto je sa 2:0 u setovima pobedio Bugarina Grigora Dimitrova.  Posle velike borbe Đoković je dobio prvi set 7:6. Drugi set naš teniser rešio je u svoju korist 6:4.