Društvo

Sport

Sport

Lehečka bolji od Đerea, poraz tenisera Srbije od Češke

Teniska reprezentacija Srbije poražena je od Češke u drugom meču trećeg kola C grupe Dejvis kupa, nakon što je Laslo Đere u drugom singlu izgubio od Jiržija Lehečke 7:6 (9:7), 7:5.

Sport

Sport

Potpisan Memorandum o saradnji u oblasti sporta između Srbije i Bahreina

Ministar sporta Zoran Gajić ugostio je, u Palati Srbija,  visoku delegaciju Kraljevine Bahreina, koju je predvodio predsednik najvišeg državnog tela za sport i predsednik Olimpijskog komiteta Kraljevine Bahrein Njegovo Veličanstvo Šaik Kalid bin Hamad Al Kalifa, povodom predstojećeg Svetskog prvenstva u rvanju.

Sport

Sport

Lajović izgubio od Menšika, Češka povela u meču sa Srbijom

Srpski teniser Dušan Lajović izgubio je danas od Čeha Jakuba Menšika sa 2:0 u setovima,  u meču trećeg kola grupe C Dejvis kupa.Meč je trajao sat vremena.

Sport

Sport

Rodik: Nemoguće je dati statistički argument da Đoković nije najbolji ikad

Nemoguće je dati statistički argument protiv toga da je Novak Đoković najbolji ikad. To je kao dokazivanje gravitacije u ovom trenutku, tvrdi nekadašnji američki teniser Endi Rodik.

Sport

Sport

Svetsko prvenstvo u rvanju počinje danas u Beogradu

Svetsko prvenstvo u rvanju za muškarce i žene, uz učešće 1.150 takmičara iz 99 država, počinje danas u beogradskoj Štark areni.

Sport

Sport

Odbojkašice Srbije pobedom nad Meksikom započele kvalifikacije za OI

Odbojkašice Srbije pobedile su Meksiko 3:0, po setovima, 25:16, 25:19, 25:23, u okviru Grupe A kvalifikacija za Olimpijske igre.

Sport

Sport

Strelci Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili zlato na Svetskom kupu

Zorana Arunović i Damir Mikec osvojili su zlatnu medalju u disciplini vazdušni pištolj 10 metara na Svetskom kupu koji se održava u Brazilu.

Sport

Sport

Futsaleri Srbije pobedili u Poljskoj na startu elit runde kvalifikacija za SP

Futsal reprezentacija Srbije pobedila je kao gost Poljsku rezultatom 2:1, u prvom kolu elit runde kvalifikacija za Prvenstvo sveta koje se iduće godine održava u Uzbekistanu.