Društvo

Sport

Sport

Odbojkaši Srbije preko Češke do četvrtfinala EP

Odbojkaši Srbije savladali su selekciju Češke u osmini finala Evropskog prvenstva 3:0, po setovima 25:21, 26:24, 25:21 i plasirali se u četvrtfinale turnira.

Sport

Sport

TSS: Dejvis kup reprezentacija kasnila u Valensiju zbog dojave o bombi na aerodromu

Dejvis kup reprezentacija Srbije doputovala je danas u Valensiju posle dva dana puta i malera zbog kvara na motoru aviona i dojave o bombi na aerodromu u Frankfurtu, saopštio je Teniski savez Srbije.

Sport

Sport

Srpska veslačica Jovana Arsić izborila plasman na Olimpijske igre

Srpska reprezentativka u veslanju Jovana Arsić izborila je plasman na Olimpijske igre u Parizu naredne godine, pošto je danas osvojila deveto mesto na Svetskom prvenstvu u Beogradu u disciplini skif.

Sport

Sport

Košarkaši Kanade pobedili SAD i osvojili bronzanu medalju na SP

Košarkaška reprezentacija Kanade osvojila je bronzanu medalju na Svetskom prvenstvu, pošto je danas u Manili u meču za treće mesto posle produžetka pobedila selekciju SAD rezultatom 127:118 (34:25, 24:31, 33:26, 20:29, 16:7).

Sport

Sport

Zagklis: Simaniću će biti uručena medalja

Generalni sekretar Međunarodne košarkaške federacije Andreas Zagklis izjavio je da želi brz oporavak srpskom košarkašu Boriši Simaniću pošto mu je posle meča sa Južnim Sudanom zbog udarca koji se zadobio odstranjen bubreg. Simaniću će biti uručena medalja, naveo je Zagklis.

Sport

Sport

Đoković poželeo sreću košarkašima: Cela Srbija je ponosna, idemo po zlato

Srpski teniser Novak Đoković pružio je danas podršku košarkašima Srbije uoči finala Svetskog prvenstva protiv selekcije Nemačke.

Sport

Sport

Koko Gof šampionka Ju-Es opena

Američka teniserka Koko Gof osvojila je titulu na Ju-Es openu, pošto je posle preokreta savladala Beloruskinju Arinu Sabalenko 2:1, po setovima 2:6, 6:3, 6:2.

Sport

Sport

Đoković protiv Medvedeva za 24. grend slem trofej

Najbolji srpski teniser Novak Đoković i Rus Danil Medvedev sastaće se večeras (22.00) u finalu Ju-Es opena u Njujorku.