Društvo

Sport

Sport

Tijana Bogdanović i Milica Mandić ambasadorke Evropskog prvenstva u tekvondou

Dvostruke olimpijske šampionke Tijana Bogdanović i Milica Mandić postale su ambasadorke Evropskog prvenstva u tekvondou koje se, prvi put u istoriji, održava u Srbiji od 9. do 12. maja, u Hali 1 Beogradskog sajma.

Sport

Sport

KBK Niš nastavio zlatnu tradiciju, najbolji u Srbiji

Kik boks klub Niš još jednom osvojio pehar za najbolji klub na Ful kontakt prvenstvu Srbije u Požarevcu, održanom 27-28. aprila.

Sport

Sport

Srpski bokser Jovan Nikolić prvak Evrope, Simiću i Veletiću srebrne medalje

Mladi srpski bokser Jovan Nikolić osvojio je titulu prvaka Evrope, pošto je večeras u finalu šampionata u Beogradu, u kategoriji do 71 kg, savladao Gruzijca Eškerhana Madijeva 4:1.

Sport

Sport

Gilbert Čumba i Ema Čeruto iz Kenije pobednici Beogradskog maratona

Kenijac Gilbert Čumba i njegova sunarodnica Ema Čeruto pobednici su 37. Comtrade Beogradskog maratona.

Sport

Sport

Počeo 37. Beogradski maraton, učestvuje rekordnih više od 13.000 takmičara

Comtrade Beogradski maraton, 37. po redu, počeo je tačno u osam sati tradicionalnim startom ispred crkve Svetog Marka.

Sport

Sport

Srpska bokserka Sara Ćirković osvojila titulu šampiona Evrope

Srpska bokserka Sara Ćirković osvojila je titulu šampiona Evrope, pošto je u finalu šampionata u Beogradu, u kategoriji do 54 kg, ubedljivo savladala Rumunku Lakramioaru Perijok.

Sport

Sport

Fudbaleri Novog Pazara pobedili u Surdulici, Radnik ispao iz Superlige

Fudbaleri Radnika posle devet godina ispali su iz Superlige, nakon što su  u drugom kolu plej-auta poraženi u Surdulici od Novig Pazara (4:1), dok su Javor i IMT remizirali 1:1.

Sport

Sport

Tri zlata za srpske bokserke, Ćirković, Šadrina i Kaluhova šampionke Evrope

Srpske bokserke Sara Ćirković, Natalija Šadrina i Kristina Kaluhova osvojile su  zlatne medalje na šampionatu Evrope u Beogradu.