Društvo

Sport

Sport

Poznat 21 od 32 učesnika Svetskog klupskog prvenstva u fudbalu

Svetska fudbalska federacija (FIFA) saopštila je danas da je poznat 21 od 32 učesnika Svetskog klupskog prvenstva, prvog u ovakvom formatu, koje će biti održano od 15. juna do 13. jula 2025. godine u Sjedinjenim Američkim Državama.

Sport

Sport

Počinje 61. po redu bokserski turnir "Beogradski pobednik"

Tradicionalni 61. po redu međunarodni bokserski turnir "Beogradski pobednik – memorijal Branko Pešić", počinje danas i trajaće do 17. marta.

Sport

Sport

Tristan Vukčević prešao iz Partizana u Vašington

Srpski košarkaš Tristan Vukčević prešao je iz Partizana u Vašington, saopšteno je danas na sajtu beogradskog kluba.

Sport

Sport

Đoković izgubio od Nardija u Indijan Velsu

Srpski teniser Novak Đoković poražen je u trećem kolu turnira u Indijan Velsu od Luke Nardija 2:1, po setovima 6:4, 3:6, 6:3.

Sport

Sport

Košarkaši Partizana pobedili Borac u Čačku

Košarkaši Partizana pobedili su ekipu Borca u Čačku rezultatom 84:77 u meču 22. kola regionalne ABA lige.

Sport

Sport

Rukometaši Srbije u drugom šeširu pred žreb kvalifikacija za EP 2026.

Muška rukometna reprezentacija Srbije nalazi se u drugom šeširu pred žreb kvalifikacija za Evropsko prvenstvo, koje će biti održano 2026. godine u Danskoj, Švedskoj i Norveškoj.Evropska rukometna federacija je saopštila da će žreb kvalifikacija za EP 2026. biti održan 21. marta od 16.30 časova u Kopenhagenu.

Sport

Sport

Mićiću zlato i trofej za najboljeg rvača na turniru u Sofiji

Srpski rvač u slobodnom stilu Stevan Mićić osvojio je zlatnu medalju na izuzetno jakom turniru u Sofiji "Dan Kolov – Nikola Petrov".

Sport

Sport

Tri medalje za KBK Kosovska Mitrovica na prvenstvu u Novom Sadu

Takmičari Kik-boks kluba „Kosovska Mitrovica“ osvojili su tri medalje na državnom prvenstvu u Novom Sadu. Mitrovički kik-bokseri osvojili su dve srebrne i jednu bronzanu medalju.