Društvo

Sport

Sport

Kecmanović izgubio na startu turnira u Montrealu

Srpski teniser Miomir Kecmanović poražen je na startu turnira u Montrealu, pošto je izgubio meč protiv Van de Zandšulpa sa 2:0 u setovima.

Sport

Sport

Kanga i Pavkov za novu pobedu Zvezde protiv Pjunika

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Pjunik u Jerevanu 2:0 (1:0) u revanš meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona.

Sport

Sport

Vaterpolisti Srbije pobedili Hrvatsku na "Sardinija kupu"

Vaterpolisti Srbije savladali su večeras Hrvatsku 9:7 (3:0, 2:2, 2:4, 2:1) na startu "Sardinija kupa".

Sport

Sport

Srbija sa 14 atletičara na Evropskom prvenstvu u Minhenu

Srbija će na Evropskom prvenstvu u Minhenu, od 15. do 21. avgusta, nastupiti sa 14 atletičara, saopšteno je danas iz Srpskog atletskog saveza.

Sport

Sport

Đoković i dalje šesti na ATP listi

Srpski teniser Novak Đoković i dalje je šesti na ATP listi sa 4.770 bodova, dok je na vrhu Rus Danil Medvedev sa 7.875 bodova.

Sport

Sport

Angelina Topić osvojila bronzu u skoku uvis na SP U20

Mlada srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je bronzanu medalju u skoku uvis na Svetskom prvenstvu za juniore u kolumbijskom Kaliju.

Sport

Sport

Mlade srpske teniserke žele medalju i na Svetskom prvenstvu

Mlade srpske teniserke, koje su prethodne nedelje postale vicešampionke Evrope u uzrastu do 16 godina, najavile su da i na predstojećem Svetskom prvenstvu žele da osvoje medalju.

Sport

Sport

Medvedev zaustavio Kecmanovića u polufinalu Los Kabosa

Rus Danil Medvedev savladao Miomira Kecmanovića sa 2:0 po setovima 7:6, 6:1 i plasirao se u finale turnira u Los Kabosu. U borbi za titulu sastaće se sa Britancem Kameronom Norijem.