Društvo

Sport

Sport

Hokejašice Srbije osvojile srebrnu medalju na Svetskom takmičenju u Beogradu

Hokejašice Srbije osvojile su srebrnu medalju na Svetskom takmičenju u Beogradu. To je ujedno bilo i prvo učešće ženske hokejaške reprezentacije na jednom takvom takmičenju.

Sport

Sport

Đorđe Đoković: Samo da Novak krene da igra, sve ostalo će doći na svoje

Direktor teniskog turnira Serbia Open Đorđe Đoković rekao je da će Beograd i ove godine biti spreman da ugosti neke od najboljih igrača sveta.

Sport

Sport

Težak poraz fudbalera Srbije od Danske u Kopenhagenu

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je večeras od Danske u Kopenhagenu 3:0 (1:0) u prijateljskoj utakmici.

Sport

Sport

Fudbaleri Srbije večeras protiv Danske

Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi izjavio je da će ekipa u večerašnjoj prijateljskoj utakmici protiv Danske ići na pobedu i nastavak sjajne serije.

Sport

Sport

Srbija sa 12 rvača na Evropskom prvenstvu

Ove nedelje (28. mart – 3. april) na programu je Evropsko prvenstvo u rvanju u Budimpešti.

Sport

Sport

Novo zlato za Srbiju, ženski tim pištoljem na krovu Evrope

Ženska reperezetacija Srbije u sastavu Zorana Arunović, Jasmina Milovanović i Brankica Zarić u disciplini pištolj osvojila je zlatnu medalju na Evrospkom prevenstvu u norveškom Hamaru.

Sport

Sport

Nova medalja za Srbiju, Arunović i Mikec osvojili bronzu

Srpski mešoviti par u gađanju vazdušnim pištoljem Zorana Arunović/Damir Mikec osvojio je bronzanu medalju na šampionatu Evrope u streljaštvu u Norveškoj.

Sport

Sport

Osam medalja za KBK Kosovska Mitrovica na Jahorina Openu

Na međunarodnom kik-boks takmičenju „Jahorina Open 2022“, održanom na Palama, u Republici Srpskoj, kik-boks klub "Kosovska Mitrovica" je osvojio 8 medalja.