Fudbaleri Srbije večeras od od 19.30 sati na "Puškaš Areni" u Budimpešti igraju prijateljski meč protiv Mađarske.

Sport

Sport

Ubedljiva pobeda košarkaša Partizana protiv Slaska

Košarkaši Partizana ubedljivo su večeras savladali Slask u Vroclavu 93:71 u utakmici 16. kola A grupe Evrokupa.

Sport

Sport

Ruski klubovi zvanično izbačeni iz Evrolige i Evrokupa

Ruski košarkaški klubovi zvanično su izbačeni iz Evrolige i Evrokupa za ovu sezonu i rezultati protiv njih se brišu, saopšteno je iz elitnog takmičenja.

Sport

Sport

Monte Karlo potvrdio učešće Novaka Đokovića

Najbolji teniser sveta Novak Đoković nastupiće na mastersu u Monte Karlu koji je na programu od 9. do 17. aprila, potvrdili su organizatori. Na zvaničnim profilima turnira na društvenim mrežama objavljena je najava ovogodišnjeg takmičenja uz fotografiju Đokovića.

Sport

Sport

Srpski bokseri osvojili tri bronzane medalje na Evropskom prvenstvu u Poreču

Srpska bokserka Aleksandra Rapaić i bokseri Almir Memić i Omer Ametović osvojili su bronzane medalje na Evropskom prvenstvu za mlađe seniore (U 22) u Poreču.

Sport

Sport

Fudbaleri Srbije danas počinju pripreme

Fudbalska reprezentacija Srbije započela je danas pripreme pred prijateljske mečeve protiv Mađarske i Danske.

Sport

Sport

Duplantisu zlato i novi svetski rekord u Beogradu

Švedski atletičar Armand Duplantis osvojio je titulu svetskog šampiona u skoku sa motkom i drugi put za dve nedelje postavio svetski rekord u Beogradu - 6,20 metara.

Sport

Sport

Ivana Vuleta odbranila svetsku titulu!

Najbolja srpska atletičarka Ivana Vuleta osvojila je zlato na Svetskom prvenstvu u Beogradu, najboljim skokom ove godine - 7.06 i tako odbranila svetsku titulu osvojenu 2019. godine u Birmingemu.