Argentinski teniser Huan Martin del Potro, odigrao je svoj poslednji meč u profesionalnoj karijeri. "Delpo" se suzama oprostio od tenisa i publike u Buenos Ajresu, gde ga je savladao Federik Delbonis.

ZOI: Vukićević poslednji u superveleslalomu

Srpski skijaš Marko Vukićević zauzeo je 34. mesto u superveleslalomu na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu.

Sport

Sport

Kecmanoviću "srpski derbi" protiv Đerea u Buenos Ajresu

Srpski teniser Miomir Kecmanović na startu turnira u Buenos Ajresu savladao je zemljaka Lasla Đerea 6:4, 1:6, 6:1.

Sport

Sport

Marko Vukićević bez plasmana u spustu, zlato za Švajcarce

Srpski skijaš Marko Vukićević na samom startu iskliznuo je sa staze i ostao bez plasmana u spustu. Najbržu trku odvozio je Švajcarac Beat Fojc, srebro je uzeo Francuz Johan Klari, a treći je bio Austrijanac Matijas Majer.

Sport

Sport

Đoković započeo 359. nedelju na vrhu ATP liste

Najbolji teniser sveta Novak Đoković započeo je danas 359. nedelju na vrhu ATP liste.

Sport

Sport

Futsaleri Portugala odbranili titulu šampiona Evrope

Futsal reprezentacija Portugala odbranila je titulu šampiona Evrope.

Sport

Sport

ZOI: Spust odložen za ponedeljak od pet ujutro

Trka muškog spusta u alpskom skijanju na Zimskim olimpijskim igrama u Pekingu, koja je trebalo da bude održana danas, odložena je za sutra od pet sati po srpskom vremenu zbog jakog vetra, saopštili su organizatori.

Sport

Sport

Del Potro najavio kraj karijere na turniru u Buenos Ajresu

Argentinski teniser Huan Martin Del Potro najavio je da će završiti karijeru na turniru u Buenos Ajresu.