Društvo

Sport

Sport

Pobeda košarkaša Crvene zvezde protiv Mornara

Košarkaši Crvene zvezde savladali su večeras Mornar iz Bara 81:74 u utakmici 18. kola ABA lige.

Sport

Sport

Rukometaši Švedske šampioni Evrope

Rukometaši Švedske osvojili su titulu šampiona Evrope, pošto su večeras u finalu savladali Španiju 27:26 (12:13).

Sport

Sport

Rafael Nadal preokretom do titule i 21. Gren slema; Đoković čestitao

Španski teniser Rafael Nadal osvojio je titulu na Australijan openu i rekordni 21 trofej na Gren slem turnirima pošto je u finalu u Melburnu posle velikog preokreta savladao drugog tenisera sveta Rusa Danila Medvedeva sa 2:6, 6:7 (5:7), 6:4, 6:4, 7:5 u meču koji je trajao pet sati i 25 minuta.

Sport

Sport

Nadal i Medvedev u borbi za titulu na Australijan openu

Rafael Nadal i Danil Medvedev igraju finale Australijan opena. Nadal se u Melburnu bori za 21. grend slem trofej i apsolutni rekord u muškom tenisu, dok Medvedev želi drugi pehar sa najvećih turnira koji će mu doneti i prvo mesto na ATP rang-listi.

Sport

Sport

ZOI: Još 34 nova slučaja korona virusa povezana sa osobljem i delegacijama

U Pekingu su otkrivena 34 nova slučaja korona virusa povezana sa osobljem i članovima sportskih delegacija koje pristižu u Peking za Zimske olimpijske igre, saopštio je danas organizator Igara.

Sport

Sport

Srbija velikim preokretom završila Evropsko prvenstvo

Futsal reprezentacija Srbije pobedom nad domaćom selekcijom Holandije rezultatom 3:2 (0:1) završila je učešće na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu.

Sport

Sport

Lajkovac domaćin odbojkaškog finala Kupa Srbije

Železničar iz Lajkovca će treći put organizovati finalne utakmice Kupa Srbije u odbojci u obe konkurencije, saopšteno je iz Odbojkaškog saveza Srbije.

Sport

Sport

Radivojević zaustavljena u četvrtfinalu juniorskog AO

Srpska teniserka Lola Radivojević poražena je u četvrtfinalu juniorskog Australijan opena od Petre Marčinko iz Hrvatske 7:5, 6:2.