Društvo

Sport

Sport

Đoković osvojio Vimbldon!

Srpski teniser i najbolji teniser sveta Novak Đoković savladao je Italijana Matea Beretinija sa 3:1 u setovima (6:7, 6:4, 6:4, 6:3) i osvojio šestu titulu na Vimbldonu. Novak je tako došao do 20. trofeja na Grend slem turnirima.

Sport

Sport

Engleska ili Italija - ko će postati prvak Evrope?

Fudbalske reprezentacije Engleske i Italije sastaće se večeras na londonskom Vembliju u finalu Evropskog prvenstva i odlučiti koja će selekcija biti šampion "starog kontinenta".

Sport

Sport

Vimbldon: Đoković protiv Beretinija za titulu i istoriju

Najbolji teniser sveta Novak Đoković danas će od 15 casova igrati u finalu Vimbldona protiv Italijana Matea Beretinija.

Sport

Sport

Amerikanac stigao u VK Partizan

Američki vaterpolista Aleks Bouen novi je igrač Partizana, saopštili su crno-beli.

Sport

Sport

Đoković u finalu Vimbldona, protiv Beretinija za istoriju

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona, pošto je večeras savladao Denisa Šapovalova 7:6 (7:3), 7:5, 7:5.

Sport

Sport

Mladi košarkaši Srbije u polufinalu SP

Mladi košarkaši Srbije, selekcija do 19 godina, plasirala se u polufinale Svetskog prvenstva, pošto je večeras u Rigi savladala Argentinu 89:83.

Sport

Sport

Novak: San se nastavlja, odustajanje nije opcija

Najbolji svetski teniser Novak Đoković je, nakon pobede nad Denisom Šapovalovom i plasmana u finale Vimbldona, rekao da se nastavlja njegov dečački san: igra i pobeđuje na svom omiljenom turniru.

Sport

Sport

Kopaonik okuplja najbolje svetske pilote paraglajdera

Svetski kup u paraglajdingu u disciplini prelet, kao jedno od najvećih i najkvalitetnijih takmičenja u ovom sportu, ove godine će se održati na Kopaoniku. Od 10. do 17. jula iznad obronaka Kopaonika beležiće što duže prelete oko 100 pilota iz 27 država sveta. Organizator takmičenja je Međunarodna paraglajding asocijacija svetskog kupa i Vazduhoplovni savez Srbije, uz podršku Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije i Opštine Raška.