Društvo

Sport

Sport

Košarkaši večeras protiv Filipina u kvalifikacijama za OI

Muška košarkaška reprezentacija Srbije večeras od 20 sati i 15 minuta igra protiv Filipina drugi meč na olimpijskom kvalifkacionom turniru u Beogradu.

Sport

Sport

Kolašinac izborio olimpijsku normu za Tokio

Srpski atletičar Asmir Kolašinac izborio je nastup na predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju.

Sport

Sport

Ðere posle preokreta u drugoj rundi

Srpski teniser Laslo Ðere u prvom kolu Vimbldona pobedio je večeras Urugvajca Pabla Kuevasa 5:7, 6:4, 6:4, 6:4.

Sport

Sport

Košarkaši Srbije počinju borbu za olimpijsku vizu

Muška košarkaška reprezentacija Srbije večeras od 20.15 sati u hali "Aleksandar Nikolić" protiv Dominikanske Republike počinje borbu za odlazak na Olimpijske igre u Tokiju.

Sport

Sport

Kecmanović pobedio Banjisa na startu Vimbldona

Srpski teniser Miomir Kecmanović uspešno je startovao na Vimbldonu, pošto je danas savladao Argentinca Fakunda Banjisa sa 6:4, 3:6, 6:3, 7:6 (7:1).

Sport

Sport

Šok u Londonu – kraj za Cicipasa!

Stefanos Cicipas, finalista ovogodišnjeg Rolan Garosa, završio je učešće na Vimbldonu u prvom kolu. Grčki teniser na startu tunira eliminisan je od strane američkog tenisera Frensisa Tijafoa – 6:4, 6:4, 6:3.

Sport

Sport

Novak izgubio set, pa razbio Britanca

Novak Đoković je uspešno započeo pohod na 20. grend slem trofej.

Sport

Sport

Košarkašice Srbije večeras na prijemu kod predsednika Vučića

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primiće danas žensku košarkašku reprezentaciju Srbije, koja je osvojila zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.