Košarkaši Crvene zvezde igraće protiv ekipe Valensije meč 12. kola Evrolige. Duel u Španiji na programu je u 20.30 časova.

Sport

Sport

Košarkaši Partizana posle produžetka savladali Monako u 12. kolu Evrolige

Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu ekipu Monaka rezultatom 89:85 (16:13, 16:22, 19:16, 21:21, 17:13) u meču 12. kola Evrolige.

Sport

Sport

Rukometašice Srbije danas igraju protiv Čilea, pobeda imperativ

Posle dva poraza u prva dva kola svetskog šampionata naša ženska rukometna reprezentacija nalazi se pred imperativom pobede u duelu poslednjeg kola grupne faze takmičenja.

Sport

Sport

OFK Dif nerešeno sa Partizanom, poraženi od Dinama iz Zagreba

Na velikom fudbalskom međunarodnom turniru održanom proteklog vikenda u Novom Sadu, na kom su učestvovale ekipe iz Srbije, Hrvatske, BiH, Mađarske, Rumunije i Severne Makedonije, mališani iz Severne Mitrovice bili su uspešni. Generacija 2016. OFK Dif osvojila je peto mesto, dok je generacija 2015. bila šesta.

Sport

Sport

Đoković započeo 402. nedelju na vrhu ATP liste

Srpski teniser Novak Đoković započeo je danas 402. nedelju na čelu ATP liste.

Sport

Sport

Mitrovački karatista Stefan Timotjević osvojio zlato na “Kupu oslobođenja Podgorice”

Na 44. međunarodnom karate turniru “Kup oslobođenja Podgorice”, borac mitrovačkog OKK Kosovska Mitrovica Stefan Timotjević osvojio je zlatnu medalju u kategoriji juniora.

Sport

Sport

Četiri medalje za borce Kik-boks kluba Kosovska Mirovica

Borci Kik-boks kluba Kosovska Mitrovica osvojili su četiri medalje na Balkanskom kupu održanom u Jagodini – dve zlatne, jednu srebrnu i jednu bronzanu medalju.

Sport

Sport

Vučić čestitao Hamadu Međedoviću, najboljem mladom teniseru sveta

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas teniseru Srbije Hamadu Međedoviću osvajanje titule na turniru Nove generacije u Džedi na kojem se takmiče igrači do 21 godine.