Srpski reprezentativac Filip Petrušev novi je košarkaš Olimpijakosa, saopštio je grčki velikan.

Sport

Sport

Teniseri Italije pobedili Australiju i osvojili Dejvis kup posle 47 godina

Teniseri Italije osvojili su Dejvis kup, pošto su večeras u finalu završnog turnira u Malagi savladali Australiju 2:0.

Sport

Sport

Sjajnom Elzanu Bibiću pobeda i rekord Beogradskog polumaratona

Atletičar iz Srbije Elzan Bibić pobednik je četvrtog Beogradskog polumaratona. Bibić je oborio rekord staze koji je bio u vlasništvu Marokanca Mohameda El Gauzanija.

Sport

Sport

Vučić sutra sa članovima muške šahovske reprezentacije Srbije

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primiće sutra članove muške šahovske reprezentacije Srbije, koji su osvojili zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu.

Sport

Sport

Kik bokseri Srbije osvojili 11 medalja na Svetskom prvenstvu

Kik boks reprezentacija Srbije osvojila je 11 medalja na Svetskom prvenstvu u portugalskom gradu Albufeiri.

Sport

Sport

Polufinale Dejvis kupa - Srbija pobedom Kecmanovića vodi protiv Italije

Teniska reprezentacija Srbije igra polufinale Dejvis kupa protiv selekcije Italije. Srbija vodi zahvaljujući Miomiru Kecmanoviću koji je posle preokreta savladao Lorenca Muzetija sa 2:1. Sledeći na programu je duel Novaka Đokovića i Janika Sinera.

Sport

Sport

Teniseri Italije pobedili Srbiju i plasirali se u finale Dejvis Kupa

Teniseri Italije plasirali su se u finale Dejvis Kupa, pošto su pobedili Srbiju u dublu 2:0 (6:3, 6:4) i ukupnim rezultatom 2:1 stigli do meča za titulu.Za trofej će sutra igrati protiv Australije.

Sport

Sport

Srpska tekvondistkinja Milica Đuričić, nekada Mandić, šampionka Balkana

Srpska tekvondistkinja Milica Đuričić, devojački Mandić, nova je šampionka Balkana u kategoriji do 73 kilograma.