Društvo

Sport

Sport

Đoković lako i sa Congom, sledeći je Šapovalov

Novak Đoković nije imao problema ni u drugom kolu Australijan opena, bez izgubljenog seta je stigao do šesnaestine finala turnira.

Sport

Sport

Poraz crveno-belih košarkaša u Španiji

Košarkaški Crvene zvezde izgubili su u Valensiji (92:76) od istoimene ekipe meč trećeg kola Top 16 faze Evrokupa.

Sport

Sport

AO raspored: Đoković oko 10.30, Krajinović u zoru

Najbolji teniser sveta Novak Đoković sutra protiv Francuza Žo-Vilfreda Conge igra meč 2. kola Australijan opena, koji neće početi pre 10.30 po srednjeevropskom vremenu.

Sport

Sport

Peruničić: Punom snagom na Nemce

Selektor reprezentacije Srbije Nenad Peruničić izjavio je da će ekipa maksimalno jako pristupiti meču protiv Nermačke, poslednjem u grupnoj fazi, bez obzira na samo teoretske šanse za plasman u drugi krug.

Sport

Sport

Rukometaši Srbije pobedili Koreju, teorija za drugi krug

Rukometaši Srbije zabeležili su prvu pobedu na Svetskom prvenstvu u Berlinu, pošto su večeras u utakmici 4. kola savladali tim ujedinjene Koreje sa 31:29 (14:16).

Sport

Sport

Đoković rutinski do drugog kola u Melburnu

Prvi teniser sveta Novak Đoković rutinskom pobedom nad Amerikancem Mičelom Krugerom 6:3, 6:2, 6:2 započeo je pohod na rekordnu sedmu titulu na Australijan openu.

Sport

Sport

Srpske teniserke protiv Hrvatske, Gruzije i Turske

Ženska teniska reprezentacija Srbije igraće protiv domaćina Hrvatske, Gruzije i Turske u B grupi u britanskom Batu Evro-afričke zone FED kupa.

Sport

Sport

Poraz rukometaša Srbije od Brazila

Rukometna reprezentacija Srbije izgubila je od Brazila 24:22 (14:11) u Berlinu i plasman u drugi krug Svetskog prvenstva svela na minimum.