Društvo

Sport

Sport

Fučović namučio Đokovića

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dohi, pošto je danas u drugom kolu posle preokrete pobedio Mađara Martona Fučoviča sa 4;6, 6:4, 6:1.

Sport

Sport

Pantić: Nema predaje, u fudbalu je sve dostižno

Jedan od najboljih fudbalera Partizana, Danilo Pantić, smatra da treće mesto na tabeli Superlige, sa šest bodova zaostatka za Radničkim i čak 15 za Crvenom zvezdom, nije pravi odraz snaga, što je, kako ističe, pokazao i večiti derbi u kojem su crno-beli ispustili pobedu.

Sport

Sport

Đokovićev preokret protiv Andersona za trofej u Abu Dabiju

Prvi teniser sveta Novak Đoković osvojio je egzibicioni turnir u Abu Dabiju, pošto je u finalu savladao Južnoafrikanca Kevina Andersona 4:6, 7:5, 7:5.

Sport

Sport

Svetske šampionke za plasman u Tokio protiv Portorika, Tajlanda i Kube

Ženska odbojkaška reprezentacija Srbije, aktuelni evropski i svetski prvak, kao i olimpijski vicešampion, zauzima prvo mesto na najnovijoj rang listi FIVB, pa će, najverovatnije, na turniru Interkontinentalnih kvalifikacija za plasman na OI igrati protiv Portorika, Tajlanda i Kube.

Sport

Sport

Odbojkaši Srbije za OI protiv Italije, Australije i Kamerunа

Odbojkaška reprezentacija Srbije zauzima 10. mesto na najnovijoj rang listi FIVB, pa će u Interkontinentalnim kvalifikacijama za OI 2020. najverovatnije igrati u C grupi sa Italijom, Australijom i Kamerunom.

Sport

Sport

Zvezda dočekuje uzdrmanu Budućnost

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju ekipu Budućnosti u derbiju 13.kola ABA lige. Treća utakmica dva tima ove sezone počinje u 19.00 u dvorani "Aleksandar Nikolić“.

Sport

Sport

Sport

Sport

Đoković danas u finalu Abu Dabiju sa Andersonom

Prvi teniser sveta Novak Đoković danas će u finalu egzibicionog turnira u Abu Dabiju igrati protiv Južnoafrikanca Kevina Andersona.