Društvo

Sport

Sport

Novinarka: Ima vas 7 miliona prema Guglu, glasajte za Jokića

Kejti Vindž, novinarka i analitičarka američke regionalne sportske televizijske mreže "Altitjud", koja se emituje na području Stenovitih planina na zapadu SAD, putem Tvitera je pozvala ljude u Srbiji da glasaju za učešće Nikole Jokića, centra Denver Nagetsa, na Ol-star utakmici košarkaške NBA lige.

Sport

Sport

Bautista-Agut osvojio titulu u Dohi

Španski teniser Robeto Bautista-Agut osvojio je titulu na turniru u Dohi, pošto je večeras u finalu savladao Čeha Tomaša Berdiha sa 6:4, 3:6, 6:3.

Sport

Sport

Jovanović: Moramo biti bolje psihološki pripremljeni

Pomoćnik selektora srpske rukometne reprezentacije Nedeljko Jovanović kazao je, posle poraza u pripremnom meču pred Svetsko prvenstvo protiv Makedonije u Skoplju, da je Srbija odigrala bledu utakmicu, bez dovoljne doze agresivnosti, kao i da na SP mora mnogo bolje, najpre na psihološkom planu.

Sport

Sport

Novi preokret Đokovića za polufinale turnira u Dohi

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u polufinale turnira u Dohi, pošto je večeras posle preokreta savladao Gruzijca Nikoloza Basilašvilija 4:6, 6:3, 6:4.

Sport

Sport

Boban: Hoćemo pravo SP za klubove, za Evropu 12 mesta

Funkcioner Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) Zvonimir Boban najavio je promene u takmičenju Svetskog klupskog prvenstva i učešće 24 kluba, od kojih čak 12 iz Evrope.

Sport

Sport

Fučović namučio Đokovića

Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u četvrtfinale turnira u Dohi, pošto je danas u drugom kolu posle preokrete pobedio Mađara Martona Fučoviča sa 4;6, 6:4, 6:1.

Sport

Sport

Pantić: Nema predaje, u fudbalu je sve dostižno

Jedan od najboljih fudbalera Partizana, Danilo Pantić, smatra da treće mesto na tabeli Superlige, sa šest bodova zaostatka za Radničkim i čak 15 za Crvenom zvezdom, nije pravi odraz snaga, što je, kako ističe, pokazao i večiti derbi u kojem su crno-beli ispustili pobedu.

Sport

Sport

Đokovićev preokret protiv Andersona za trofej u Abu Dabiju

Prvi teniser sveta Novak Đoković osvojio je egzibicioni turnir u Abu Dabiju, pošto je u finalu savladao Južnoafrikanca Kevina Andersona 4:6, 7:5, 7:5.