Društvo

Sport

Sport

Istorijsko finale Vimbldona između Đokovića i Alkaraza

Najbolji srpski teniser Novak Đoković igraće protiv Španca Karlosa Alkaraza 136. vimbldonsko finale i svoje deveto u karijeri. Meč će početi u 15.00 časova.

Sport

Sport

Olga Danilović osvojila čelendžer u Baštadu

Srpska teniserka Olga Danilović osvojila je čelendžer u Baštadu pošto je u finalu savladala Amerikanku Emu Navaro rezultatom 2:1 u stovima, za dva sata i 29 minuta igre.

Sport

Sport

Mladi košarkaši Srbije slavili protiv Turske u borbi za peto mesto na EP

Košarkaška reprezentacija Srbije do 20 godina pobedila je  selekciju Turske sa 76:55, u razigravanju za plasman od petog do osmog mesta na Evropskom prvenstvu.

Sport

Sport

Đoković: Igraću ove godine za Dejvis kup reprezentaciju

Najbolji srpski teniser Novak Đoković izjavio je da će ove godine igrati za Dejvis kup reprezentaciju Srbije, prenosi Sportklub.

Sport

Sport

Đoković u finalu Vimbldona deveti put

Najbolji srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Vimbldona pošto je na Centralnom terenu pobedio Janika Sinera sa 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 7:6/7:4.

Sport

Sport

Alkaraz zakazao finale Vimbldona sa Đokovićem

Španski teniser Karlos Alkaraz plasirao se u finale Vimbldona, pošto je u polufinalu  savladao ruskog tenisera Danijela Medvedeva sa 3:0 u setovima.

Sport

Sport

Đoković postao rekorder po broju grend slem finala u obe konkurencije

Srpski teniser Novak Đoković postao je prvi teniser u istoriji u obe konkurencije koji je stigao do 35 grend slem finala, saopštili su organizatori Vimbldona na zvaničnom sajtu.

Sport

Sport

Olga Danilović u finalu turnira u Baštadu

Srpska teniserka Olga Danilović plasirala se u finale WTA turnira u Baštadu, koji se igra na šljaci, pošto je pobedila kazahstanku Juliju Putincevu 2:1 u setovima..